Městská policie - výběrové řízení

Od: Datum: 27.01.14 16:06 odpovědí: 9 změna: 26.06.14 14:30

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda tu někdo neví, jak probíhá výběrové řízení na strážníka městské policie? Ve městě, kde bydlím, vypsali výběrové řízení, kde všechny požadavky splňuji (asi jako většina lidí), ale to jsou vlastně jen požadavky, abych se vůbec mohla ucházet o to místo. Jde mi o to, zda se dělají nějaké psychotesty, fyzické testy atd. Je mi jasné, že člověk něco v té hlavě mít musí, ať už co se zákonů týká, tak všeobecného přehledu. Prostě jak probíhá celé výběrové řízení od podání přihlášky až např. po podpis pracovní smlouvy (zaškolení, školení, zbroják,...)? Díky za rady a názory


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.14 16:11
avatar

Zdravím,

nevím co budou chtít ,jen chci říct aby jste z toho neměla obavy.Když vidím ,že berou kdejakýho troubu tak to nebude nic náročného.Měli jsme kolegu ,který byl totál mimo.Vůbec nevěděl co se po něm v práci chce a dnes je u MP -Bůh s námi!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fido*
Datum: 27.01.14 16:13

Trochu s humorem:)

Psychotesty: viděla jsi někdy strážníka? Já je viděl ve škole, jak po sobě házejí víčka od pepsikoly. Pokud nejsi uplné "ťamťo" tak v tom problém nehledej. Pokud poznáš předek pistole od obušku je to OK. Nevim jak vypadá uplný dement, ale každý blb co na strážníka šel to udělal ( tím neříkám, že každý strážník je blb ! ) Jsou to stupidní testy.

A teď vážně. Fyzické testy. musíš projít těmito testy, jde o člunkový běh, nějaké kliky, leh-dřep-zvdih-dřep, a jěšte něco myslím, běh na 60-100m ale to nejsem si jist.

Pokud jsi fyzicky zdatná tak je to OK.

Zákony znát nemusíš, to ti vbuší do hlavy. Musíš mít čistý tr.rejstřík.

Na zbroják si chvilku počkáš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fido*
Datum: 27.01.14 16:16

... tak ještě jednu z mého okolí. Když povyšovali strážníky ze strážných uvolnilo se nějaké místo, a bylo nutno si dodělat maturity. Dva strážníci to zkusili na elektro škole, neboť byli vyučení elektro. Oba v 1.roce odešli na zahradníky. Udělali si maturitu na fialkách a anglických trávnících a teď jsou oba zástupci velitele. Aspoň vím na co platím daně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.14 16:50

fido, vypovídající hodnota vašich odpovědí nula, ale příběh mě opravdu chytl za srdce. :)

Jinak pro tazatelku, asi nejlepší bude zvednout telefon a zeptat se. Nebo se poptat u již pracujících strážníků. Každé město ty podmínky k přijetí nemá stejné!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kubatom
Datum: 26.06.14 13:39
Byl jsem před týdnem na výběrovém řízení. Je mi 22 a fyzické testy jsem prosel hravě. Psycho testy jsem dělal den po tom. Ted čekám n jejich vyjádření. Mam z toho nervy. Ze všech stran slyším ze je to v pohode ze jsem to dal a tak. Ale moc mi na tom záleží hlavně kvůli práci/penězům. Jaky na to mate názor?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 27.01.14 16:50

Takhle, jen bych dodal, že sice berou hodně blbců, ale problém je pak v tom, že ti blbci nejsou pak schopni se zadaptovat. Nejsou schopni práce v týmu a ostatní je nepřijmou. Takže buď se změní nebo musí odejít. Je to jednoduché ;) A s fyzičkou, no třeba u nás v Praze musí být ti kluci fakt tvrdí, protože řeší rvačky v metru, bitky skinů a anarchistů v barech a domácí roztržky mezi Romy. Takže ti vařbuchtové pak stejně skončí, protože na to nemají. Takže berte ty komenty s rezervou. A už vlbec neplatí, že u MP dělají debilové, co mají sotva maturita, jsou to kolikrát lidi s dvěma vysokýma školama, někdy i více ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 27.01.14 17:02

Mrkněte se do zákona o obecní policii od § 4, to je pro vás směrodatné. Ano, i debil se tam může dostat, jenže pak většinou naráží a množí se stížnosti lidí, co si nesprávný postup nenechají líbit a nedrží hubu a pak většinou končí, tady i šéf. Zajímavé je, že k P ČR mohou mladší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.14 18:01
avatar

Synovec se dostal na policejní školu a ty psychotesty se musí dělat, taky ta fyzička. On dělá snad všechny sporty co existují, včetně judo a takové ty s tím mečem .-)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 26.06.14 14:30

A jak to dopadlo, když máme červen?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.