Kamarádky - mám problém!

Od: Datum: 26.01.14 21:03 odpovědí: 7 změna: 27.01.14 14:21

Ve škole jsme ve většině předmětech rozdělení na skupiny a moje nej kámoška Niki je v té druhé skupině :( a proto jsme ve většině předmětů odděleně... Se mnou ve skupině je jiná kámoška Lenka a já jsem se s ní začala hodně kámošit nemůžu si pomoct ale jako nej kámošku prostě beru Lenču... Nevím co mám dělat Nikča asi něco tuší a já mám pocit jako kdybych ji podrazila ale já chci za nej kámošku Niki! Boužel si nemůžu pomoct a beru za nej. kám. Lenču já Nikču nepodrazuji schválně ale s Lenkou se mi líp baví je s ní větší legrace...Nevím jak se toho mám zbavit nechci Niki dál podrážet :( :( chci být dál její nej kámoška :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.14 21:13

Není-li tu ta, kterou mám tak rád, tak mám rád tu, která je tu.

A proč bys nemohla mít za kamarádky obě?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.01.14 21:17

zkus zajít za třídní a zeptat se, jestli by jste mohly být s Nikčou ve stejné skupině. Popravdě říct, jak to je...že je ti ve škole smutno, hůř se ti učí, chodíš do školy méně ráda...něco takového uvést v argumentaci

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.01.14 21:19

Je to jednoduché. Kamarády a přátele si vybíráme my sami. Máme na to plné právo. Takže Nikča se buď smíří s tím, že máš kámošky dvě, nemusíš jí přece hned úplně odstavit. Anebo dojde k názoru, že Ty nejsi ta nej pro ni a nejde si kámošku též jinou...Pouvažuj, zda nemůžete být kámošky všechny tři a na stejné úrovni. Které si nepodráží nohy, rozumí si, umí se spolu bavit o různých věcech společně a dokáží si důvěřovat. Jen mne napadá, zda jsi ta nej kámoška právě Ty, když dokážeš odstrčit nej kámošku takhle snadno..Pouvažuj tedy i sama o sobě v první řadě...

Ohodnoceno: 0x

Od: cuca®
Datum: 26.01.14 21:29

Holky, a co být kámošky všechny tři, co to znamená nej kámoška, můžeš kamarádit s oběma ne? Oběma vysvětli, že jsou pro tebe důležité obě. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.01.14 06:53

Být Tebou, uděláme prima holčičí trojspolek. Ty jsi té Niky nevěrná nebyla, jste prostě každá v jiné učební skupině a to tam budeš sedět jako zařezaná? Tak ses začala bavit s Lenkou. No a co? Tím, ses Niki nijak nezpronevěřila, jistě o ona se v té své skupině baví s děvčaty.

Nevím, co máte, děvčata, s těmi NEJ kamarádkami. Můžeš mít nejlepší sukni, nejoblíbenější jídlo, nejsympatičtější učitelku, ale nechápu, proč hledáš pořád NEJ kamarádku. Pokud jsou obě děvčata prima, kamaráď s oběmi, ve 3 bude aspoň víc legrace. Má to výhody. Když se jedna bude muset doma učit a nebude moci ven, můžeš jít s tou druhou.Nebo když bude jedna nemocná. Proč bys nemohla mít 2 prima kamarádky? To přece vůbec ničemu nevadí. *placni* Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.01.14 07:12
Souhlas se všemi. Nedělej si starosti - nic špatného neděláš. Běžte spolu po škole všechny tři ven a uvidíš... ;)
Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.01.14 14:21

Všem děkuji za odpovědi :) moc ste mi pomohly nějak to udělám :) ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.