Exekuce - budeme jednou prověřovat partnery?

Od: Datum: 04.02.14 14:41 odpovědí: 6 změna: 04.02.14 18:22

Co chvilku se objevují stížnosti, dotazy ohledně exekucí, kdy si dotyčný přivede domů partnera a doplatí na to. Dnes http://www.novinky.cz/krimi/3…to-celila-exekucni-razii.html Podivné, že ji netrklo, že ho živí, co ta láska slepá umí. Chtít po něm výsledky lustrace v registrech dlužníků, zda nemá exekuci? Komu už věřit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.14 14:49

Hm...ano budeme prověřovat ...bohužel...pokud bude dělat exekutora každý, kdo má do pr...ele díru. Upravit zákon a zrušit soukromé exekutory...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 04.02.14 15:15
avatar

Pro Codeta: Tazatel se patrně ptal na něco jiného: zda můžete věřit svému příteli/přítelkyni/, když se s někým seznámíte nebo si ho dokonce vezmete za muže/ženu/.Dnešní zákony jsou nastaveny proti tomu,aby byla mezi lidmi harmonie, láska a důvěra, takoví lidé se mnohem lépe manipulují a nehlědě na tom, že na lidských starostech a potížích parazitují mnozí právníci, exekutoři,úředníci atd.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lilinaaa
Datum: 04.02.14 15:16

No přiznávám, že já bych si nového partnera prolustrovala v tomto směru. Pán z článku je pěkný ptáček. Všichni litujou chudáka paní, ale nikdo nechápe, že věřitel ty peníze také potřebuje..ten pán si třeba objednal za služby, které nezplatil, ale které mu někdo poskytl, a ten "někdo" také musí zaplatit zaměstnance atd..to že kvůli neplatícím dlužníkům spousta firem klekne nikoho moc nedojímá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.14 18:22
avatar

Napadlo mě jestli by si spíš neměl lustrovat případného dlužníka věřitel. Jenže díky našim zákonům je mu to jedno, on ty peníze vždycky z někoho vytříská.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.14 15:38
avatar

Ne, že budeme jednou lustrovat ale už dávno jsme měli, předmanželská smlouva sepsaná notářem je víc než nutná, rozdělení SJM je nutnost, oddělené účty rovněž a hlavně nevdávat se, neženit se, mít svůj byt a pečlivě ukládat veškeré účty za všechno, vůbec nejlíp je mít vše psané třeba na rodiče to pak můžete exekutorovi říci, že kuchyňská linka je maminky a ta vám ji jen půjčila, maminka samozřejmě má doklad na své jméno. Já vždy říkala, že je důležité zjistit, zda rodina toho ským chci mít děti není nějak geneticky zatížená tak dnes si jen přidávám, že je důležité zjistit a nechat si u notáře potvrdit, prohlášení partnera, že nemá dluhy. Že ani toto není záruka, vím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.14 15:41

Ubytovat u sebe pána s holým zadkem, živit ho a pak se divit, je přinejmenším naivní.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.