Odpojení od internetu

Od: Datum: 24.01.14 22:51 odpovědí: 3 změna: 25.01.14 12:32

Dobrý den,můj poskytovatel internetu se spojil s jinou firmou,ale stále služby poskytuje.Nicméně rychlost kterou uvádí,podle tarifu,který platím nedodržuje.Po několika upozorněních na špatnou rychlost mě bylo zděleno,že mě přepojí na jiného poskytovatele.Mají na to vůbec právo?Pokud se prý nedohodnu s jinou firmou tak službu prý ukončí.Je to možné?Prostě říct Vy se nám nelíbíte tak skončíte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 25.01.14 01:12

Abych se přiznal, nechápu otázku. Když Vám poskytovatel nedodává co slíbil, a za co platíte, co Vám brání přejít k jinému? Pokud je možnost a máte možnost si vybrat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.01.14 11:17

Uživatel často nedosáhne na rychlost, za kterou poskytovateli platí, většinou se pohybuje pod touto hranicí. Záleží na sdílení a vytížení sítě. Pokud rozdíl není příliš velký, nemá smysl si stěžovat, protože ani přestupem k jinému providerovi si moc polepšit nemusíte.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.01.14 12:32

V nabídce se obvykle píše "rychlost až..." a jak řečeno, záleží na dalších faktorech, zejména na agregaci (která bývá také specifikována v podmínkách).

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.