Rychlý svatební obřad

Od: Datum: 04.02.14 14:36 odpovědí: 10 změna: 04.02.14 17:01

Ahoj, chci se zeptat zda je vůbec reálné vzít se ted na valentýna .. museli jsme čekat až se vyřeší pár maličkostí a nyní se mužem vzít, jenže je to za 10 dní .. oddá nás vubec nekde nekdo když chcem jít jen se svedky? matrika mi řekla že až tak do 3 týdnů ... chceme ale ted :( nevíte jak to udelat? Dekuju Puca

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 04.02.14 14:43

Vyberte jinou nejbližší matrikuNevidím důvod,proč by vás neměli oddat*bzum*Nějaký Valentýn na to přece nemá absolutní vliv.Ani to,že jdete pouze se svědky...

doplněno 04.02.14 16:13:

No jó sakra,Valentýn má vliv:-DCo zde?Zavolejte si:v http://www.praha15.cz/urad/od…rminy-svateb-na-rok-2014.html

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.02.14 14:45

Spojte to se svatební cestou a hurá do Las Vegas :)

Od: cuca®
Datum: 04.02.14 14:45

Obavam se, ze tento termín bude zadán hodně dopředu. zkuste obvolat radnice v okoli, nebo je navštívit, třeba nekde volno bude.jinak pokud by bylo volno a vsechno co je potreba mate, nevidela bych jiny problem.

Od: puca*
Datum: 04.02.14 14:51

Sedím tu bezradne a hledám, nevím vubec kam už volat .. já jsem z Prahy 10 a přítel z Nymburka .. v Nymburku mi řekliže tak do 3 týdnů ... a pani ze zámečku loučen at zkusím prahu, je mi fakt fuk kde to bude .. ale chteli jsme co nejdříve ... zkusím co píšete .. ale Vegas fakt nééé .. :-D

Datum: 04.02.14 14:51

Jediná možnost je ..najít si úřad, kde budou mít na ten váš vybraný termín volno

Od: andycibulka*
Datum: 04.02.14 15:33

I lodni kapitán vas muze oddat. Nevim teda jestli na Vltave, ale na mori urcite.

Datum: 04.02.14 15:44

Kam tak spěcháte? Doufám, že již máte sepsané a notářem strvrzené předmanželské smlouvy, že již máte sepsané, že žádný z vás nemá dluhy, že znáte svůj zdravotní stav...

doplněno 04.02.14 15:46:

Koukla jsem na stránky jedné městské části a i na tuto sobotu nemají obsazené, po domluvě si myslím, že by rychlá svatba šla.

Od: kubaaa*
Datum: 04.02.14 16:08
Proc by meli sepisovat neco o zdravotnim stavu a dluzich...? Rozumny clovek snad vi koho si bere, ne? A tomu kdo to nevi, stejne zustanou jen oci pro plac - i se vsema smlouvama dohromady...

Od: puca*
Datum: 04.02.14 16:44

Tak to klaplo, pani na matrice v Nymburku udelala vše pro to, abychm na Valentýna mohli být oddáni. Berem se protože chcem, protože jsme na sebe léta čekali - jdem do manželství bez dluhů a ty co vzniknou? ježiš, na tohle myslet nechci a nebudu ...

Děkuji všem za odpovedi

Datum: 04.02.14 17:01

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.