Šampon proti vším= poškození očí?

Od: Datum: 21.01.14 19:49 odpovědí: 2 změna: 21.01.14 20:56

Asi před hodinou sem do poradte psala jedna slečna ohledně vší.

Uvědomil jsem si jednu věc - někdy jsem používal Capissan FORTE proti vším, ale nevěděl jsem, že se mají zavírat oči. Ano, byla to má nedbalost. Myslel jsem si, že šampon je kvůli svému přírodnímu složení šetrný k očím.. Asi i trochu je, nicméně jsem si až dnes přečetl na zadní straně "Přípravek se nesmí dostat do očí." Znamená to, že může oči nadobro poškodit, nebo jenom podráždit? Tím by bylo vysvětleno moje zhoršení zraku... A to jsem šampon používal jenom pro to, že mi zbyl, a chtěl jsem ho dopoužívat :-/ Není to smůla?

ps- přikládám stránky s popisem produktu.

Je zvláštní, kolik věcí může zhoršit zrak, a člověk o tom ani neví.

http://www.levnalekarna.cz/ko…jemny-sampon-proti-vsim-200ml

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 21.01.14 19:53

Určitě půjde "pouze" o podráždění, které nebude mít trvalé následky. Jinak by produkt nemohl být schválen pro dané použití...

Ohodnoceno: 1x

Od: rychnovekl
Datum: 21.01.14 20:56

Plně souhlasím s předešlým panem Hop@, Tak jeden příklad z mnoha: Kupříkladu kapalina do ostřikovačů musí být z takového složení, aby nerozežírala lak na karoserii vozidla apod. Z vašeho dotazu bych se ničeho neobával, protože je na to uzpůsobený, ale příště bych si raději přečetl návod k užití :D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.