Omluva holce

Od: Datum: 21.01.14 11:56 odpovědí: 5 změna: 21.01.14 12:30

Ahoj, stala se mi neprijemna vec. Jedna docela pekna holka ze zakladky, se kterou sem se 4 roky nevidel pac jsme na jinem gymplu. Byli jsme domluveni ze spolu pujdem ven, ale protoze ma zaracha, mela na me pockat u zastavky tramvaje.. Ale ja sem bohuzel zaspal, stalo se mi to asi podruhy za tenhle sk. rok...

Ona je ted docela nastvana, nedivim se.. Rekl sem ji, ze ji kdyztak napisu vecer ze akorad musim na bus (jsme z vesnice).. Mam ji napsat vecer a jeste jednou se omluvit piseme, nebo pres hlasovou zpravu, zeptat se jestli by na me nepockala nekdy jindy nebo ji nepsat nic? Diky za radu

Ps, je mi 14

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: volvomen*
Datum: 21.01.14 12:00

pokuď o ní stojíš...tak bojuj chlapče...tak že piš a nebo volej...Já bych volal..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.01.14 12:04

Spíš jí zavolej. SMS by jí mohl někdo smazat, třeba snaživý rodič, nebo drzá kamarádka.

Od: tajemnej*
Datum: 21.01.14 12:05

Hlasova zprava pres FB by sla? Ale az vecer treba

Datum: 21.01.14 12:09

Ahoj. To se může stát každému. I když je to věc nemilá, pokud je slečna rozumná, nakonec to určitě pochopí. Takže omluva je určitě na místě. Já bych volila spíš tu písemnou formu, můžeš si uvážit každé slovo předem, aby to vyznělo tak, že to myslíš upřímně a je Ti to opravdu líto. Ujisti ji, že to nebyla z Tvé strany žádná schválnost, ať se na Tebe nezlobí atd.

Od: kami95
Datum: 21.01.14 12:30

Tak jí to řekni osobně a domluv se s ní rovnou na novém termínu..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.