Film na odreagování

Od: Datum: 20.01.14 16:54 odpovědí: 6 změna: 20.01.14 18:11

Zdravím všechny rádce!Mám dneska nějak špatnou náladu (asi i to počasí). A i přesto, že mám hromadu povinností a práce, jsem se rozhodla, že si prostě dnes porelaxuji a zvednu si náladu nějakým pěkným filmem. Jenže z těch co máme doma mocvýběr není, všechno už jsem viděla stokrát. Tak se obracím na vás, poraďte nějaký pěkný příjemný film, komedii, u které se dá zapomenout na všechno. Jen ne nic moc smutného, dramat máme v životě až dost. A "bláznivé komedie" na americký způsob taky úplně nejsou pro mě... Děkuji za všechny tipy!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.14 17:18

Koukni na revival od Nelis. Nenáročný film, tak 65%, ale Krobot výborný, a další, pro mě neznámý herec Geišberk byl supr.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.14 17:22

Je to možná už klišé, ale mám ráda naše rodinné komedie (S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku...) A nebo S Kolářovou a Hanzlíkem Léto s kovbojem a pod. Vždycky mě to do nálady dostane. Nebo mám docela ráda film "Prezident" *slunce*

Datum: 20.01.14 17:25

Tucker&Dale vs. Zlo:)

Datum: 20.01.14 17:36

Namátkou:

Cesta z města

Maléry pana úředníka

filmy s Chaplinem

Big Lebowski

Datum: 20.01.14 18:11

Thank You For Smoking nebo The Boat That Rocked. Excelentní odreagovací filmy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.