Angína-půjdu do školy nebo ještě ne?

Od: Datum: 19.01.14 16:44 odpovědí: 4 změna: 19.01.14 20:40

Ahoj, měl sem angínu a dostal sem antibiotika, ale zejtra mám jít na kontrolu a antibiotika ještě nemám dobraný a nevím jestli ještě budu doma nebo už půjdu do školy (teplotu nemám ani v krku mě nebolí někdy mi začne hlava ,ale to není tak děsný ,ale mám antibiotika nedobraný ještě)

děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: temovika*
Datum: 19.01.14 16:47

Zdravím, nejsem sice doktor, ale z vlastní zkušenosti vím, že jsem chodila na kontrolu až po dobrání antibiotik, kde mi brali krev na sedimentaci a dle výsledků z krve se rozhodli, jestli mě pustí, nebo nepustí do školy, když jsem měla krev špatnou, řešilo se to dál práškama, je to z důvodu bakterie v těle. Pokud krev není v pořádku, můžou se příznaky jako bolest v krku, teplota, kdykoli vrátit.

Proto nejde říct, jestli tě doktor pustí, či nepustí do školy, počkej na výsledky z krve, event. výsledky z výtěru z krku

Ohodnoceno: 0x

Od: xixi*
Datum: 19.01.14 17:11

Podle mě se podívá jeslti ATB zabrala a jeslti budou stačit na doléčení. Pokud ano, řekne ti dobrat a přijít na kontrolu na krev a pak tě asi pošle do školy. A nebo uvidí, že nestačí a napíše ti třeba ještě jedno balení. Podle mě tě ještě nechá týden doma.

Datum: 19.01.14 20:36

Ahoj, ATB dobíhají v těle ještě 14 dní až měsíc, do té doby pořád působí. V té době je velmi moudré se šetřit, pokud už budeš ve škole. Každopádně doktorovi popravdě řekni, jak ti je. Osobně myslím, že je blbost chodit do školy, pokud ještě nemáš dobrané ATB.

Datum: 19.01.14 20:40

asi jsem měl divnou doktorku, ale po kontrole mě poslala do školy (samozřejmě bez jakékoliv fyzické námahy) ikdyž jsem ATB ještě nějaký den dobíral.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.