Červená skvrna s boulí na prsu

Od: Datum: 16.01.14 18:18 odpovědí: 3 změna: 16.01.14 21:58

Dobrý den,
asi 4 dny mě bolelo pravé prso. Včera jsem zjistila, že na straně mám velký červený flek, uprostřed kterého je boule. Mamka mě donutila to "zmáčknout". Vylezl hnis a pak spousta krve. Dnes to bolí snad ještě víc a na té bouli se uprostřed objevil černý "puntík", ten tam teda byl i včera, ale ne tak tmavý.
Teď to možná podle mého popisu vypadá jako akné, ale rozhodně bych neřekla že by to akné bylo. Je to o dost větší a hlavně bolavější.. Jinak mám 17, těhotná nejsem ani jsem nebyla (nekojím)

Nevíte někdo co s tím, co by to mohlo být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.14 18:24

Zdravím, mohla to být ucpaná mazová žlázka, nebo opravdu akné - kamarád měl akné takové boule, klidně i čtyři cm velké, vypadalo to jako nějaká těžká nemoc.

Počkejte přes víkend, jestli se to uklidní, a pokud ne, zajděte za dermatologem. Případná ucpaná žlázka není nic příjemného.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.01.14 21:58

Dobrý den, může to být klidně akné nebo mazová žlázka ucpaná, jak radí martinaa. Ten černý flíček vprostřed je tam kvůli tomu, že Vám tam zaschla krev, když jste to vymáčkla. Vlastně je to takový stroupek. Radím, mažte to Framykoinem nebo něčím, co vytahuje zánět (višňový obvaz-červená mast) a uvidíte. Buď se to ztratí, což myslím, že ano, nebo jděte k lékaři. Pokud je to ale opravdu tak, že Vás bolelo celé prso, tak můžete mít zánět a v tom případě bych doporučil kožní, nebo obvoďáka a klidně bych spíš zašel na gynekologii. Držím palce a napište pak, jak to dopadlo! ;)

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.