Poraněný nehet - pojišťovna

Od: Datum: 15.01.14 13:43 odpovědí: 4 změna: 15.01.14 19:23

Dobrý den,

před 2 měsíci jsem jel jako vždy ze školy vlakem, ale při otvírání okna jsem si zkřípl nehet o zobáček.Dost to bolelo,ale přežil jsem to.Po měsíci se mi začal nehet odlupovat a mě napadlo když si platim životní pojištění, tak jestli mám nárok na odškodnění po 2 měsících , ale nebyl jsem někde u doktora, tak jestli mám zajít teď někdy, abych to měl napsaný od doktora?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.14 14:10

Možná na něco, čemu se dříve říkalo bolestné. Ale asi jste měl jít k doktorovi hned a sepsat jak se to stalo. Můžete tozkusit i nyní, na nehtu to je sakra vidět. Ten Vám asi sleze. Stejně bych doporučovala navštívit lékaře, tohle musí bolet.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.01.14 14:15

Bolí to když si sundavám rukavice,protože zavadím o nehet

Od: fribble*
Datum: 15.01.14 15:16

Napřed se podívejte, jestli se životním máte sjednané i úrazové pojištění. Pokud ano, vyrazit k doktorovi, ale zázraky nečekejte - řád stokorun.

Datum: 15.01.14 19:23
Mladší dcera měla pohmožděný malíček z tělocviku a dostala 750kc. Pojistku ze školy ještě nedostala.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.