Protiskluzové ponožky

Od: Datum: 13.01.14 15:58 odpovědí: 8 změna: 11.03.14 08:39

Zdravim Vás ve spolek přátelé,dnes jsem marně nebo blbě netu hledal ponožky víte takové ty jak mají pro malé děti protiskluzové dole mají nalepené takové gumové ornamenty,aby se nesmekaly nohy.A já je nutně potřebuji pro sebe velikost 43 poradíte mi?Vždycky se mezi Vámi najde někdo,kdo dobře poradí-Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 13.01.14 16:02

AhojTady je to varietó:http://www.olet.cz/1032.teple-protiskluzove-ponozky-rs/

doplněno 13.01.14 16:28:

Josífku,rádo se stalo ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.01.14 16:14

BINGO děkuji já věděl,že mi tady někdo dobře poradí jste mooc hodná holka zdraví Vás dědek Josef

Datum: 13.01.14 16:58

Ehmm, pro malé děti*smich**hi*, já mám doma dvoje a super, koupila jsem je v běžné obuvi;).

Ohodnoceno: 0x

Od: ruze®
Datum: 13.01.14 17:48

220,-za protiskluzové ponožky a určitě + poštovné se mi zdá docela dost,já jsem na vánočních trzích koupila pro sebe hrubé,pletené,protiskluzové za 75,- měli i čísla nad 40.Koukněte se i v obchodech s obuví,možná seženete i levnější.Zdravím !

Od: janaaa
Datum: 11.03.14 07:33

U nás je prodávají normálně stánkaři před Albertem. Nemají tam teda ornamenty, ale takové špuntíky, pogumované tečky. V běžných velikostech.

Datum: 11.03.14 07:47
V Deichmanu mivali i velka cisla.

Datum: 11.03.14 07:49

Cas od casu je vidavam v Lidlu, jen to neni 100% bavlna, ale tusim jen 85%

Datum: 11.03.14 08:39

Jiné než protiskluzové nekupuji, ty co v nich udělám pár kroků, doma bosa, kupuji na vietnamské tržnici (tenké, tlusté, kotníkové) stojí pár korun, ty "lepší" v obuvi nebo tam kde prodávají ponožky (u nás preferuji Brno-Komín, přímo na zastávce MHD stánek Fusaklárna).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.