Zkušenosti s Great Victory

Od: Datum: 03.02.14 22:31 odpovědí: 19 změna: 20.05.14 20:31

Dobrý večer, prosím, prosím, prosím- někdo zkušenosti s firmou Great Victory? Dík, Peťa


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 03.02.14 22:49

Osobní zkušenost nemám, ale něco jsem našel :

http://www.emimino.cz/diskuse…ictory-sro-privydelek-169268/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anthony*
Datum: 26.04.14 21:16

Dobrý den,

máme velmi čerstvou zkušenost s Great Victory, pořídili jsme od nich do našeho domu tzv.spořič el.energie Home Energy Saver. Ať si tady píše kdo chce co chce, spořič spoří a v minulém týdne nám přepěťová ochrana, která je jeho součástí, při bouřce zachránila všechny spotřebiče. U sousedů to tak dobře nedopadlo...

Neznám pana Kachlíře osobně a nevím, jak dlouho vydrží ve společnostech, ale s produktem jsme maximálně spokojeni a vřele doporučujeme.

Stoklasovi, Nová Paka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karlik*
Datum: 03.02.14 23:19

Zkušenost nemám,ale slyšel jsem od moji kamarádky,že mají dobrou nabídku a funguje to! Karel

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pettra*
Datum: 03.02.14 23:32

Tak nevím, co si o tom mám myslet. Čtu jak klady, tak zápory. Máme jít zítra na schůzku. Jedná se prý o peníze do plusu, což by se nám hodilo. Nevím nevím- tak uvidíme, za zkoušku nic nedáme.

Od: karolina79*
Datum: 04.02.14 07:08

Spolupracuji s firmou čtyři měsíce a nenašla jsem žádnou chybu.Já můžu jedině doporučit. Karolína Petrásková

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stoklaskovi
Datum: 04.02.14 09:11

Naše zkušenost je jen super, máme první penízky na účtě a skoro nic jsme pro to neudělali

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karlik*
Datum: 04.02.14 09:28

Zadarmo přece nikde peníze nedávají něco jste musela udělat? Je to lákavé asi si to půjdu vyslechnout !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roubicek
Datum: 04.02.14 10:19

Se zástupkyní firmy jsem se setkal před vánocemi.Mám veké zkušenosti v oblasti obchodu, ale Great Victory je první firma,která mi opravdu dávala smysl. Sepsal jsem smlouvu a NELITUJI.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honza2*
Datum: 04.02.14 10:15

Zdravím,

já můžu dodat, že všechno je jen o lidech. Asi v září nás navštívil nějaký pán a dělal nám nabídku firmy Great Victory. Vůbec nás to neoslovilo.

V listopadu nám volala známá, že pro nás něco má, ať si uděláme čas. Tam jsem zjistil, že je to to samý. Protože to byla známá, tak jsme s manželkou řekli, že to zkusíme. Od ledna se tomu trošku věnujeme a už jsou z toho i první peníze. Sice zatím 2x 5 tisíc, ale za to co jsme proto udělali je to krásné.

My můžeme doporučit jediné. Pokud chcete vědět o, co jde, udělejte si chvilku čas a nechejte si vše důkladně vysvětlit. Když vás to nezaujme, tak ztratíte max. hodinu svého času. Budete na to mít SVŮJ NÁZOR.

Určitě bych neposlouchal rady nějakých chytrolínů, kteří nevědí oco jde a rádi do všeho kecají, všechno znají, všude byli (jako je na stránkách kam je ten odkaz) Jsme bohužel národ závistlivých lidí, když na to nemám já, tak nikdo.

Honza

Ohodnoceno: 1x
 
Od: terezajechova
Datum: 04.02.14 11:11

Dobrý den, já s firmou spolupracuji od listopadu a jsem maximálně spokojená. Už jsem si prošla několika nabídkami přivýdělku, ale firma Great Victory je skutečně bezkonkurenční. Vše je tak, jak jsem slyšela na první schůzce, penízky chodí přesně ve výplatní termíny a k mému rodičovskému příspěvku jsou to super penízky do plusu. Mohu opravdu s klidným a čistým svědomím spolupráci jen doporučit. Je to jednoduché, rychlé a časově nenáročné přivydělání korunek do rodinného rozpočtu. Neváhejte a když vás někdo s touto nabídkou osloví, jděte si to minimálně poslechnout a jsem přesvědčena o tom, že se vám to bude líbit. Pa,pa.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: malotovaivana*
Datum: 04.02.14 19:29

Pettro, ptáte se na zkušenosti s firmou Great Victory. Je tady již řada odpovědí a zjišťuji, že jsme vlastně nováčci. Přesto již po dvou dnech máme výsledky. Říkám ano. Ověřili jsme si, že to, co funguje ve vyspělých kapitalistických státech, může fungovat i u nás. Jen to asi musí vzít do rukou šikovní lidé. Radím - překonat obavy. Můžete jen získat. Ivana

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.14 19:43
avatar

Pettro, sama neporadím, ale pozor na odpovědi Karolíny, Honzy a Ivany, jsou to (nečekaně) dnes registrovaní uživatelé s podobným slovosledem, takže je možné, že se jedná o zaměstnance a přicmrndávače této firmy.

doplněno 05.02.14 13:24:

Peťo, určite napište, jsem docela zvědavá, o co go :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pettra*
Datum: 04.02.14 23:07

Dobrý večer všem, tak jsem celkem na rozpacích. Po včerejšku jsem mrkla na odkaz eMimina a byla jsem doslova zděšena. Na úkor toho jsme dnešní schůzku zrušili. Ale po tom, co tu čtu dneska, nevím, jestli jsme neudělali chybu. Nic, přece mi nikdo hlavu trahat nebude. Zavolám zítra té ženské a půjdeme se na to podívat. Zajímá mě už jen to, kde je pravda a co opravdu tahle společnost dělá. Ať už tu píšou zaměstnanci této firmy nebo spokojení zákazníci, všem děkuju. Jdu se mrknout na skutečnost a udělat si svůj názor. Pak písnu, dobrou noc všem

Od: barunkabarunka
Datum: 22.02.14 20:33

ahoj peťo. tak jak jsi dopadla se schůzkou?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: honzaa
Datum: 22.02.14 20:45

jojo přesně tak. jsou hloupí, když se nedokážou domluvit. tyhle pozitivní názory jsou víc než průhledné.

jestli můžu poradit, fakt si na tohle dávejte pozor.

několik let působím na trhu jako obchodní manažer - síťový marketing - a jedna z mých funkcí ( dokonce placená )

byla sedět u PC a komentovat a přebíjet negativní názory osatních lidí.

co se týče myšlenky GREAT VICTORY...není to zas tak hrozné, jsou horší...ale rozhodně to není nic super a co se týká spokojennosti lidí...vždycky ti spokojení jsou do firmy už zapojeni a dostali své první korunky. můžou to být první, druhé, třetí...pak už sem pozitivní super názory psát nebudou. na to dám krk. tak to prostě chodí.

podvodníci jsou dnes všude...okrádají nás i na rohlíkách v obchodě...to se jim asi nedá nic vytknout.

co bych vytkl je způsob jejich prodeje...není korektní, je úmyslně podvodný...používají tu nejzranitelněší věc...důvěru.

tu získáváte leta, ale ztratit ji můžete během vteřiny, co svým známým zavoláte, že pro ně máte super věc...

ale co se týká spolupráce...radím NE.proč? chcete mít stále své přátele?chcete se jim pak podívat do očí?

budete využívat důvěry svých přátel, aby ste si vydělal nějakou tu korunu? STOJÍ PŘÁTELSTVÍ ZA 5000,-?

každá společnost, ve které pracoval Milan Kachlíř trvala 2,3 roky.

Každá společnost se zabývala tím samým.

Vždy měli problémy s lidma, kteří by je nejraději pověsili do průvanu.

a toto není výjimka.

nemyslím to ve zlém, nechci psát negativní komentáře, píšu jen realitu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: anthony*
Datum: 26.04.14 21:13

Dobrý den,

máme velmi čerstvou zkušenost s Great Victory, pořídili jsme od nich do našeho domu tzv.spořič el.energie Home Energy Saver. Ať si tady píše kdo chce co chce, spořič spoří a v minulém týdne nám přepěťová ochrana, která je jeho součástí, při bouřce zachránila všechny spotřebiče. U sousedů to tak dobře nedopadlo...

Neznám pana Kachlíře osobně a nevím, jak dlouho vydrží ve společnostech, ale s produktem jsme maximálně spokojeni a vřele doporučujeme.

Stoklasovi, Nová Paka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radkaa*
Datum: 05.02.14 13:03

Petrro,musím reagovat na Váš příspěvek k diskuzi na emiminu ohledně víše zmíněné firmy a upoznit Vás na něco divného. Něčeho jsem si totiž všimla. Také jsem shodou okolností stránky emimina navštívila. Během dne se tam objevily hodně pozitivní příspěvky na tuto firmu,ale večer už byly smazány. Tak nevím jak to tam funguje, ty negativní totiž zůstaly. Těžko Vám tedy radit. Asi bude nejlepší, když to uděláte jak jste napsala. Jděte na tu schůzku,za to nic nedáte, ale uděláte si svůj vlasní názor. A dejte vědět. Ta firma mě začíná zajímat. Radkaa

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 05.02.14 13:43

Koukám, že čím dál častěji jsou sem rádoby sofistikovaně zadávány různé reklamy a shánění kšeftů.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: renesme
Datum: 20.05.14 20:31

Dobrý den souhlasím s názorem Honzy.. Samozřejmě každý si dělejte, co chcete. Ale nejdříve než něco podepíšete si vše pořádně ověřte a hlavně se v okolí poptejte.Znám pár lidí, co má s Kaclhířem zkušenosti a ne moc dobrý.. Je to člověk, který umí nádherně mluvit při školeních a podobně, ale až si koupíte produkt tak poznáte doopravdy, co to je za člověka.. Navíc je to člověk, který nevyplácí provize jak firma slibuje.. Obrázek si každý udělejte, ale až do systému firmy vstoupíte tak už bude pozdě..

Navíc lidi nebudte hloupý, firma prodává nákej home energy saver.. Zjišťovali jste si něco o tom výrobku? Podívejte se na net skoro nic tam o tom nenajdete..a pokud si nejste jistý zeptejte se profesionálního elektrikáře jestli tento výrobek vůbec může takto fungovat..Nemyslíte si, že kdyby to byla taková pecka na ušetření energie, že by ho doma už němelo většina domácností? Já si toto zjišťoval i přímo od ingenýra přes elektriku a ne jednoho, který mi řekl že tohle je totální nesmysl..Ale tohle je jen můj názor a názor nezávislých odborníků přes elektriku, který Vám tu píšu.. Dneska Vám peníze jen tak nikdo nedá..Maximálně vás pak lidé budou žalovat, že tento přístroj nefunguje.. A souhlasím s tím názorem, že Plno příspěvků tady pípšou lidé z firmy Great Victory, aby Vás uchlácholili, jak to je vše super..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.