Co s ním?

Od: Datum: 12.01.14 08:17 odpovědí: 8 změna: 12.01.14 14:23

Dobrý den přeji.

Co byste si mysleli o člověku, které ho jste před 2 a 1/2 měsíci pustili k vodě, jelikož si na Vás neudělal čas ani 1x týdně, který Vám po těch 2 a něco měsících napíše, jak moc toho lituje, že se k Vám chce vrátit, že jste jeho Julie. A protože tak trochu k němu ještě něco i přes to všechno pociťujete, tak mu aspoň odepíšete, ale on si ještě před tím vypne mobil na celý den od 10ti do dneška, takže ani neví, co jsem mu odpověděla. A pořád ta zpráva čeká na vyřízení. Není to divné, nebojí se, co mu odpovím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.14 08:27

Hraje si s Vámi. Jinak by o spojení usiloval i jinou cestou. *stop*

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 12.01.14 08:35
AhojDotaz zni,zda se neboji...Hmm,tezko rici,my ho nezname na rozdil od vas,to vy byste mela vedet,co se v jeho dusi momentalne odehrava *hej**nevi*

Datum: 12.01.14 09:43

Myslel bych si o něm leccos a nebylo by to příjemné...

Jak víte, že si z vás nedělá legraci a někde v hospodě se s kamarády vsadil, že pošle tu zprávu o Julii?

A uvažte ještě, co kdybyste se znovu k sobě vrátili, budete mít k němu důvěru a budete schopní to spolu táhnout třeba celý život?

Nezodpovědní lidé jskou neštěstí a radím, udělejte tlustou čáru, vymažte si jeho číslo a budete spokojenější.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.01.14 10:25

Co bych si myslela? Že to zkouší, jestli naletím.

A co s ním? Nic, neodpovídat, nezájem:).

Datum: 12.01.14 11:03

Řekla bych si, že se namazal a v opileckém smutku a opuštěnosti napsal. Ráno se divil a mobil vypnul. Tak bych to viděla já a nečekala bych na jakékoliv řešení. ;)

Datum: 12.01.14 12:31

Dobrý den. Pokud jste se s ním rozešla, jistě víte, proč. Takže já bych takového člověka dál již neřešila a neutrácela ani za tu sms...Je vidět, že zájem nemá, když ho nezajímá Vaše odpověď.

Od: mirka1
Datum: 12.01.14 13:03

Dělá si a tebe srandu, ignoruj ho, nebo se budeš cítit jak kus špinavýho hadru.

Od: kami95
Datum: 12.01.14 14:23

Dělá si srandu..teť je doba kdy by jste ho měla co nejvíce zajímat když vás chce zpět..a když si vypne mobil i teť co by asi podle vás dělal kdyby jste se k němu vrátila? A já když se bojím, co mi dotyčný odepíše, tak právě mám zaplý telefon a jsem u něj a čekám..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.