Kamoška se líbí I kamarádovi

Od: Datum: 11.01.14 23:40 odpovědí: 6 změna: 12.01.14 18:00
Ahoj
Mam problem se svoji kámoškou jsme best kámoši vyznáavme si že se máme jako kamarádi rádi a tak ale chtěl bych i něco víc , možna i ona problem tu je jeden kamoška se líbí i kamarádovi ale toho již před cca 3 mesicimi odmítla ale on to chce zkusit znovu , každopádně já se sním kámosit teď bojím a hlavne nevim jak teď zacit bojovat o svoji kámošku aby mi ,,neutekla" s mým kamosem když zrovna před par dněma mi došlo jak je to s ní skvělý a tak , navíc si furt stěžuje (už 2 měsíce po rozchodu) že potřebuje a najde si lepšího kluka jak to mam chápat? A co kamos? Jak se mam k dívce chovat?
Prosím poradte , nechci zase něco zkazit

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: reckziegelj
Datum: 11.01.14 23:59

jste "best" kámoši?.. Z Vašeho výstupu očekávám, že jste nejspíše pubertáci. To nevadí, Vaši situaci chápu a musím říct, že je to docela zapeklitá situace. Nevíme nic o Vás, ani o té Vaši "kamarádce".. Každý člověk je jiný a na takovou odpověd je třeba znát oba dva.. nebo alespon ji.
Je chytrá? Možná Vás zkouší (je takový typ žen, co jasně vidí, že jste blondatí a řeknou že se jí líbí bruneti - prostě Vás zkouší, lepší je dělat, že vás to nijak nezajímá, nereágovat na to a pokračova plynule dál v konverzaci, pokud nejste natolik zkušený flirtař, abyste toho i využil) ..
Nebo jen pubertačka? ..To spíše, sám píšete (2 měsíce po rozchodu, a říká že si najde a potřebuje lepšího kluka) .. Z toho jasně vyvozuji, že takový člověk ještě není zcela dospělý, protože po rozchodu hned skákat do dalšího vztahu jen abysme "zahojily své rány" není rozhodně správné, takový vztah stejně zkrahuje.. i kdyby o Vás měla zájem v nejhlubším slova smyslu... nechodťe do toho, akorát by Vás to mrzelo.
Je třeba nechat to trochu vychladnout po jednom vztahu.. počkat si až se člověk vrátí do "normy" a pak jedem od znova :))

Jak vidíte.. z takového úsudku (mám tím namysli.. že není dostatečně dospělá na to, aby pochopila co je pro ní nejlepší a chce skákat ze vztahu do vztahu) musíte hlavny Vy sám se zeptat sebe.. jestli takového člověka opravdu chcete.
Víte jaký byl tamten kluk? Byl opravdu takový blbec? Nebo Nemůžou za rozchod oba? ... Rozhodovat se podle citů? Rozhodně souhlasím, ale zapomenout se rozhodovat i napůl myslí? To je špatné... Musí to být napůl, nemůžete zvolit jen jedno.. pokud ano, z 90% tento vztah vydrží.. a veřte tomu.. pokud jste zamilován, tak si odpovíte "semnou to bude jinak".. rok, dva.. sice si na tento příspěvek nevzpomenete, ale mohlo by Vás to mrzet...
Takže co bych Vám vlastně doporučil?
1. Nekoukejte na to, že je volná způsobem, že "ted je ta pravá chvíle" ... není, pravá chvíle je ta, kdy není pod vlivem vzteku nebo pomstichtivosti. Nedopadlo by to štastně.
2. Vše si pečlivě promyslete a pak konejte.
Přeju hodně úspěchů a krásný zbytek večera.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukyk888
Datum: 12.01.14 09:39
Promiňte ale myslím , že jste nepochopil můj problem , děkuji
Od: luky888
Datum: 12.01.14 12:26
Jediná odpověd , která ale nepochopila můj problem , prosím ještě o nejaký další rady fakt už nevim co mam dělat
Od: joule*
Datum: 12.01.14 13:54

jestli ho odmítla, tak ho asi chtít nebude... Takže jestli se bojíš konkurence, tak asi nemusíš... K němu bych se chovala úplně normálně jako vždycky, jen se nebav o ní. Co kdybys jí řekl, že někdy člověk nemusí kluka hledat daleko? Že jí třeba má někdo rád a miloval by jí plným srdcem, kdyby si ho všimla? Mohlo by jí to touhle cestou dojít :) myslím si, že tě totiž bere jenom jako kamaráda a tím pádem si s tebou takhle povídá o vztazích. Možná kdyby ale zjistila, že u tebe má tu šanci, že by byla ráda :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lukassos*
Datum: 12.01.14 16:45
Děkuji jak za pozitivni radu tak i za nápad
Od: joule*
Datum: 12.01.14 18:00

jsem ráda že je pozitivní, to je krásný kompliment :) jsem moc ráda, že jsem pomohla a hodně štěstí! :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.