Jak si udělat piercing

Od: Datum: 11.01.14 19:01 odpovědí: 7 změna: 10.02.14 08:13

Dobrý den chci piercing je mi 12 a mamka mi ho nechce dovolit jsem kluk. ještě jestli by mi prodali sterilní jehlu v lékarně

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.14 19:30

sám to raděj nedělej ,pak náhodou ti to bude hnisat a to by s tebou maminka asi nerada někde běhala

Ohodnoceno: 2x

Od: namyslenecek*
Datum: 11.01.14 22:12

Jdi se radši učit a na piercing se vykašli. Aspon do 18.

Ohodnoceno: 1x

Od: kami95
Datum: 11.01.14 23:20

Ve tvých letech jsem si taky piercing udělala.. záleží kam ho chceš, ale sterilní jehlou se to nepíchá, píchá se to speciální piercingovou kanilou, protože tou sterilní jehlou tam pak ten piercing neprotáhneš..takže je lepší ta kanila..jinak piercingů už jsem dělala spousty záleží, kam to chceš..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.02.14 08:13

Kamilo, vaše odpověď vysvětluje všechny ty vaše zoufalé otázky o tom, že vás nikdo nemá rád, ža vám každý ubližuje, jak jste nešťastná a zoufalá. A že jich není málo! Už byste konečně měla dospět!

Datum: 12.01.14 10:34

Ahoj, rada Kami95 je sice drsná, vykašlat se na obtěžující zpátečnické rodiče a dělat si, co chci, ale nedělej to.

Na nějakou kanylu a píchnutí doma nevěř, spousta lidí pak měla záněty a problémy. Když totiž nevíš, kam píchnout, tak to může být pěkný průser, protože si můžeš napíchnout špatné místo. Stejné pravidlo platí i v případě kamarádů, kteří to "zaručeně umí".

Já taky strašně chtěla tetování, piercing do pupíku a do obočí. Táta řekl jasné "ne" a já to respektovala. Tetování přišlo až po osmnáctinách. Pokdu si to máma nepřeje, také bys to měl respektovat, ona tě živí, šatí. Je nefér si takhle na sílu prosazovat svou. Vydržela bych aspoň do těch 15. On 12letý kluk s piercingem vypadá směšně, vůbec ne drsně, jak si myslíš.

Datum: 10.02.14 07:57

Piercing má dělat profesionál, nejlépe kožní lékař. A víš proč? Protože nejdříve musíš propíchnout kůži nebo nos nebo jazyk silnou dutou jehlou. Až jehla vykoukne na protější straně, nastrčí se do ní ten piercingový kousek, který má stopku a závit. Jehla i s tímto kouskem se protáhne zpět a odstraní. Ze strany vpichu jehly teď vykukuje stopka a závit piercingu, na který se našroubuje druhý protikousek. Tím je věc technicky hotová, pak už přijdou jen zdravotní komplikace, záněty otoky a boláky. Tak mnoho zdaru.

Datum: 10.02.14 08:10

Není problém propíchnout. Problém je dostat náušnici do té dírky. Vlastní zkušenost. ;) Jestli ti mohu poradit, nedělej to! Počkej si ještě pár let. Teď si užívej toho, že jsi dítětem, za nic nezodpovídáš, nic nemusíš zajišťovat, abys přežil. A snaž se vycházet s rodiči!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.