Výdělek při registraci na uřadu práce

Od: Datum: 10.01.14 15:01 odpovědí: 2 změna: 11.01.14 21:52

Dobrý den. Mám možnost brigády jsem vedený na uřadu práce. Na brigádě si mužu vydělat částku 4250kč hrubého. Jak na to bude pohlížet uřad práce? I když tuto částku nepřekročím bude mi krácená podpora v nezaměstnanosti? Dny které jsem pracoval se odečtou od podpory? atd. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.01.14 15:36
avatar

Není možný souběh podpory a přivýdělku. V měsíci, v němž budete mít příjem z brigády, za Vás stát uhradí zdravotní pojištění, ale podporu bude ÚP vyplácet až po skončení nekolidujícího zaměstnání.

Podpůrčí doba se ale nekrátí, jenom se posune výplata podpory na další měsíc/e.

Nezapomeňte nekolidující zaměstnání oznámit a doložit ÚP nejpozději v den nástupu do zaměstnání, jinak by Vás ÚP sankčně vyřadil z evidence (musel byste si zdravotní pojištění hradit sám).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cert®
Datum: 11.01.14 21:52

Otázka zde již byla řešena a z odpovědí jsem vyrozumněl, že zákony jsou,nejen, v tomto případě špatné a nespravedlivé.Čím více se snažíte vylepšit rozpočet, tím víc jste obíráni.Byly zde i rady, že pokud to není nutné, tak tam ani nechoďte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.