Rozpis nájmu

Od: Datum: 10.01.14 07:12 odpovědí: 3 změna: 10.01.14 09:49

Dobrý den. Vzřizuji si příspěvek na bydlení. Chtějí doložit sipo, výpis z učtu, faktura elektřiny, rozpis nájmu ale napsali mi i částku která je i v položkách sipa. Kde získat rozpis nájmu bydlim v garsonce v osobním vlastnictví. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.01.14 07:21
avatar

Dobrý den, pokud bydlíte v bytě v OV, ale jako nájemce, tak doložíte nájemní smlouvu na trvalý pobyt. Pokud jste majitelem bytu, tak nájem neplatíte. Jedině můžete doložit vyúčtování služeb. Jistě máte v domě SVJ a někoho, kdo toto jednou ročně provádí a potřebné doklady o výši poplatku do fondu oprav a za služby Vám poskytuje. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.14 07:30
avatar

Já to dokládám Rozpisem plateb nebo je to na Evidenčním listu. Také tam je důležitá položka- vodné, stočné. Ten evidenční list musíte dokládat při každé další žádost. Mi ho vystavilo družstvo. Nevím, jak to funguje v osobním vlastnictví, ale měl by vám ho vydat správce, realitka, která spravuje váš dům.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.14 09:49

Ten rozpis byste měl mít - resp. SVJ by Vám jej mělo poskytovat. Občas se výše nájmu změní (např. se zvýší poplatek za svoz odpoadu apod.) a tak se rozpis jednotlivých plateb zvýší (eventuelně sníží) a měl byste obdržet rozpis nový. Pokud jej nemáte/nedohledáte, obraťte se na SVJ, eventuelně správce domu, aby Vám rozpis poskytl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.