Ususene stonky a listy konopi

Od: Datum: 08.01.14 18:57 odpovědí: 2 změna: 13.01.14 20:32
Dobrý den mohl bych se zeptat zda když mám doma ususene stonky a listy konopí je to protizakonne? Bez květu jen stonky a listy diky
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.14 19:02
avatar

Jak praví zákon, "Neoprávněné přechovávání drog pro vlastní potřebu je nezákonné a postižitelné vždy". Záleží na množství.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.01.14 20:32
avatar

Můžeš mít problém:

Neoprávněné přechovávání drog pro vlastní potřebu je nezákonné a postižitelné vždy: v malém množství podle zákona o přestupcích; v množství větším než malém podle trestního zákoníku. Pokud tedy drogy přechovává uživatel drog nebo závislý, jedná se vždy o protiprávní jednání. Za neoprávněné přechovávání malého množství jakékoliv drogy pro vlastní potřebu může být v přestupkovém řízení uložena pokuta až do výše 15 000 Kč.

Za neoprávněné přechovávání konopných drog pro vlastní potřebu v množství větším než malém může být uložen trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty.

http://www.bezpecnemesto.eu/p…-novem-trestnim-zakoniku.aspx

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.