Odhlášení z bydliště

Od: Datum: 03.02.14 19:51 odpovědí: 6 změna: 04.02.14 05:59
Zdravim v roce 2011 jsme se odstěhovali z podnajemneho bydliště kde jsem bydlel s matkou a bratrem jak zjistim ze jsem opravdu odhlasen? Odhlasila se pouze matka a tim jsme to brali za vyrizene ale ted mi znami rikal ze tam prý mohu byt stále nahlášen a ze mám prý dluh za popelnice? Díky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 03.02.14 20:00

Coz zkusit mestsky urad v miste bývalého bydliste, zdali jste v jejich evidenci obyvatel, ale pokud jste se prihlasil na jine trvale bydliste, neni treba nejdrive odhlasit se v tom starem? Je to uz 14let, kdy jsem se naposled stehovala, tak si to nepamatuji.ale kdyz pisete, ze se odhlasila jen matka,...

doplněno 03.02.14 22:58:

No tak bozinku kde tedy asi mate trvale bydliste? Co mate v obcance, nebo jste hlasen na mestskem urade? Nekde prece trvaly pobyt mit musite.no a kde mate trvaly pobyt, tak platite svoz odpadu.

Ohodnoceno: 0x

Od: n3ss3r
Datum: 03.02.14 20:41
Já se nikam neprihlasil ted sem v podnájmu a sem si trvale bydliště dávat nebudu ani nemůžu
Datum: 03.02.14 23:08

Dobrý večer, odhlásit Vás musí majitel bytu, pokud on Vás neodhlásil, máte v tom místě nadále trvalé bydliště a všechna práva a povinnosti z toho stavu vyplývající - tedy i platbu za komunální odpad, ano. Sám se odhlásit nemůžete, jedině, je byste se přehlásil na jinou adresu trvalého pobytu. Dokud jí nebudete mít, zůstane vše jak je. Jediná rada - hledejte byt, kde si můžete nahlásit trvalé bydliště i bez souhlasu majitele - tedy ne družstevní, ne podnájem, ale pronájem.

Od: zabu
Datum: 04.02.14 00:25

Máte pravdu, že odhlásit Vás musí majitel, že to nemůžete udělat sám. Domnívám se, že pokud by to neudělal majitel, s ohledem na to, že sám to udělat nemůžete, tak po Vás nikdo nemůže chtít platbu za odpad. To už by byl opravdu kocourkov. Tak hluboko snad tenhle stát ještě neklesl. Doufám.

Datum: 04.02.14 00:03

Ahoj. A platit poplatek za popelnicovný, se může v novém bydlišti zároveň v nájmu. Brnkněte si na úřad na evidenci plateb za odpady. Třeba se půjde na něčem domluvit.

Od: n3ss3r
Datum: 04.02.14 05:59

Diky moc všem za rady..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.