Velmi malý penis na můj věk

Od: Datum: 03.01.14 15:22 odpovědí: 5 změna: 03.01.14 18:52

Dobrý den, možná, že je to zbytečné řešit, ale nikde jsem nenašel odpověď... je mi 14 let a můj penis měří bez erekce 7,5cm a s erekcí 9,2cm. Není to málo na můj věk, je mi 14 a až mi bude třeba 18, tak někteří chlapi už maj 14cm atd... nevím, poradíte, je to normální?

Myslíte si, že dosáhnu alespoň těch 13-15cm? Sperma nemám. Tedy už mutuji, ale jen mi přeskočí jednou za týden hlas, chraptím nebo pískám, toť vše. Ochlupení už mám u penisu docela dost tmavého, lehce světlého. Na nohou také i na rukou. V podpaždí ještě ne. Ptal jsem se tedy nenápadně své starší sestry a odpověděla mi, že už měla i zkušenost s penisem mé velikosti a to mu bylo přes 20. Měl nějak 10cm s erekcí. Natož potom měla i zkušenost s 17cm, ale to už je jiné téma. Otec má tedy odhadem 14cm bez a s erekcí nevím, takže asi 16-17cm. Nedávno jsem byl u doktora, nevím jaké oddělení, ale měl jsem problém s krvácením z močového měchýře. Už je po problému, ale sám mi kontroloval penis, zda nemám třeba něco s předkožkou atd.. a na velikosti se nedivil, ptali jsme se (tedy já) a řekl, že je to na můj věk normální, že každý dospívá jinak, takže prý normální. To samé mi řekla i sestra, která řekla že mi ještě povyroste o nějaké centimetry, že jsem ještě v tom věku, kde to roste. A i rodiče mi to řekli. Nedávno jsem se ptal svého nejlepšího kamaráda nenápadně jak ho má velkého a řekl, že okolo 8cm bez a 11cm s erekcí. Ptal jsem se ho, zda lže a řekl že ne. Já jsem mu nic radši neřekl, bál jsem se že budu vypadal blbě. No inu, ale není to ani rok a se školou jsme byli na plavání a v šatnách jsme se převlékali do plavek a jak možná víte, tak jsem si povšimnul jak ho mají ostatní a nějak velký mi nepřišl, spíš tak jak ho mám já... no nevím. Ale hodně lidí mi řeklo, že je to normální, tak nevím na čem jsem... :((

Jsem bezradný...

Dávám to sem zkopírovnané, v jiné poradně si dělali srandu a neporadili...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.14 15:39
avatar

četl si tuto otázku? https://www.poradte.cz/spolecnost/27463-maly-penis.html

Každopádně růst tvého těla není u konce, tuším že rosteš do cca 21 let a zrovna u mě byl největší růst (do výšky) až kolem 16-7ti.

Každopádně na stresování máš ještě čas.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.01.14 15:39
avatar

No co k tomu dodat?Ve Tvém věku není třeba dumat nad velikostí,ochlupení,či spermatu.Během puberty se vše změní.Spíše se zaměř na studium.Nejsem odborník přes penisy čtrnáctiletých,ale tímto bych se netrápil.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kami95
Datum: 03.01.14 16:03

Buď v pohodě..plno chlapů nemá takovou velikost ani v dospělosti..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 03.01.14 16:05

Máš ještě tak pět šest let růstu před sebou. Určitě povyroste. Nepoměřuj se s nikým, ono to nemá cenu, protože se akorát budeš nervovat a STEJNĚ S TÍM NIC NEUDĚLÁŠ. Důležité je, abys za pár let uměl holku uspokojit a to nezáleží jen na délce penisu.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 03.01.14 18:52

Hergot to je údajů. Víš co se říká, nezáleží na tom, jak je velký, ale jak to s ním umíš.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.