Urazil mě, teď se omlouvá - odpustit?

Od: Datum: 02.01.14 00:20 odpovědí: 31 změna: 03.01.14 11:03

Zdravím všechny.

Chtěla bych dostat radu. Jde o to, že jsem se urazila na jednoho kluka, měli jsme jít ven ve třech - já, on a kamarádka, která nás dva seznámila. Nejdřív mi přišlo trošku blbé s nima chodit, když jsem ho vůbec neznala, ale pak jsme si začali dobře rozumět a já se kámošky zeptala jestli mu to nevadí, že chodím s nima a on prý řekl, že ne, že mě má naopak rád, a že je se mnou sranda a jsem stejný blázen jako on atd. A když jsme měli jít na Silvestra ven tak jsem nakonec řekla kámošce, že nemůžu. Když mu to řekla tak na to reagoval jakože nevadí, že s nima půjdu jindy a pak dodal, že je to dokonce lepší, že nejdu. To mě naštvalo a já si ho vymazala z přátel na facebooku, přestala se s ním jak koliv bavit a prostě nic. A teď se mi po kámošce omlouvá, že ho to mrzí, že to tak nemyslel a chce abych mu odpustila. Chápu, že si chtěl u ní asi šplhnout, ale tím schodil vlastně mě. A já jsem od přírody docela hrdá a prostě mu to odpouštět nechci. Navíc nechápu proč mi to neřekl do očí a nebo kámošce, když se ho na to ptala jestli mu to vadí nebo ne. A proč teda chce abych mu odpustila, když byl rád, že jsem nešla. Co na to řeknete? Přeháním to s tou naštvaností nebo dobře mu tak? Děkuju za rady a omlouvám se za případné chyby.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: klikna
Datum: 02.01.14 00:39

Probůh, kolik ti je 6? Takhle se chová ale dítě ve třech. Mysli a neplkej.

Ohodnoceno: 0x

Od: nikc®
Datum: 02.01.14 00:45

Pokud se ti omluvil, tak mu to odpusť.

doplněno 02.01.14 01:02:

Tak proč to řešíš, když za to on nestojí?

Datum: 02.01.14 01:10

Protože kámoška furt chce aby jsme se bavili všichni tři a furt se mě na to ptá a řeší to víc než my s nim. To neni, že bych se přímo zlobila nebo nechtěla odpustit jen nechápu co po mně chce. Přišlo mu lepší chodit ven beze mě tak to má a já už bych to dal neřešila kdyby mě s tím furt neotravovali. Proto chci znát Váš názor co byste dělali Vy a ne aby jste mě tady soudili.

Datum: 02.01.14 14:59

Ty chces neodsoudit a jen poradit? Vis, ze radit lidem, kteri sami nevedi, co chteji moc nejde a clivek bude vzdy ten spatnej? Kor v tvym pripade? Na jednu stranu pises, ze ti je sumak, na druhou ci kamoska resi! Ty sama si musis rict, zda ho chces vidat se vsemi dusledky pro tebe. Rovnez nechapu, proc kdyz nejkmu reknes "nejdu", resis to dal. (Jestli to delas u domluvenych veci casteji, muzes casem cekat vic negativnich reakci). Ale silne pripominas jednoho znameho, castokrat neco domluveno, castokrat, ze nemuze atd, pry rodice atd. Jednou to vyslo na silvestra, mel byt u nas. Najednou ze ne, tak jsem prohodila, ze si s pritelem uzijem konecne prijemnej silvestr (mysleno, ze driv jsme byli vzdy ve vetsim poctu. Urazil se priserne, vysvetleni nevzal a ja se omlouvat ani nehodlala a) kdyby rekl v cas nenakupujem tolik b) nemusim se delat s chlebickama c) mohli jsme se domluvit s nekym spolehlivym. Chapu, ze neco nemusi vyjit, ale zrovna silvestr domlouvat takto je nevychovanost.

Skromny dotaz! Az dojde na sex, budete taky ve trijce?

Datum: 02.01.14 15:12

Ano, protože mě vlastně nikdo neznáte a tvrdit tady, že jsem dětinská a chovám se jak hysterka mi příjde zvláštní. Ne kamarádka se mě ptala ve čvrtek jestli jdu v úterý na Silvestra ven a já řekla rovnou, že nemůžu takže bych neřekla, že jsem nespolehlivá a oni nakonec stejně nešli, protože pak v úterý máma té kamarádky nechtěla aby někam šla. Ale, když on mi to ani nechce vysvětlit prostě se na to úplně vysral a já v tom případě na něj taky. Proč by mělo dochýzet na sex, když on má svojí holku.

Od: hop®
Datum: 02.01.14 00:45

Pokud mu to odpustit nechceš, tak to nedělej. A dobře mu tak, nakonec asi bude rád, že jsi mu neodpustila, protože podle mne jsi trošku hysterická hérečka a měl by s Tebou podobné problémy asi dost často, jistě to sám brzo pochopí...
Možná se mu ozvi za pár let, až dostaneš trošku rozum a nebudeš se chovat jako vzdorovité děcko...

doplněno 02.01.14 00:47:

... takhle se přece patnáctileté slečny nechovají...

doplněno 02.01.14 00:50:

... pardon, dokonce šestnáctileté...

doplněno 02.01.14 01:09:

Obraty jako "urazila jsem se", "vymazala z FB", "přestala se s ním jakkoli bavit", "přeháním to s naštvaností", na mne moc upřímný ani dospělácký dojem nedělají. Nedala jsi mu možnost, aby vysvětlil, jak to celé vlastně bylo,a slepě důvěřuješ kamarádce a její verzi. Spíš bych to ohodnotil jako psychické vydírání toho kluka...

Ptala ses, co na to řekneme, tak říkám jen svůj názor..

doplněno 02.01.14 01:14:

Samozřejmě, že Tobě se omluvit nemůže a musí vzkazovat přes kamarádku, když se s ním nebavíš a vymazala jsi ho z FB! A ty jsi mu přece také neoznámila, že nejdeš na Silvestra ven!
A znáš hru "tichá pošta", kdy na začátku jeden něco řekne a na druhém konci z toho vyleze něco jiného?
Ještě se divíš, že si myslím, že na situaci máš velký podíl?

doplněno 02.01.14 01:23:

S tím nemluvením a vymazáním z FB sis začala Ty, jeho omluvu jsi zatím nepřijala, tak co by dál měl vysvětlovat a řešit?
Možná až usoudíš, že už nechceš být uražená, přestaneš to přehánět s naštvaností a až s ním začneš normálně mluvit (třeba na FB) a omluvíš se mu za to, že jsi ho tak rychle odsoudila, aniž bys ho vyslechla, tak se situace změní. Dokud to budeš řešit přes kamarádku, tak asi není moc naděje, že se rozumně domluvíte.

Ale zatím to nevypadá, že bys o to moc stála, možná se na to fakt radši vykašli...

Datum: 02.01.14 00:51

Takže za to můžu já? Že mě za zády pomlouvá a kdyby mi to kamarádka neřekla tak dělá, že nic? A když se mi nemůže ani pořádně omluvit a všechno vzkazuje přes kamarádku? Já když se s někým nechci bavit tak se s ním nebavím a né, že dělám, že je všechno ok a pak za jeho zády se raduju, že ho nemusím vidět. Možná jsem histerka, ale aspoň nejsem falešná.

doplněno 02.01.14 00:53:

*hysterka

doplněno 02.01.14 01:16:

A od čeho jsou mobily? Kdyby se omluvit chtěl tak by našel způsob.

doplněno 02.01.14 01:32:

To, že jsem si ho vymazala z fb jsem mu jen chtěla dát vědět, že jsem naštvaná aby se normálně omluvil. Kamarádka nechtěla abych to řešila přímo s nim, protože pak by byl naštvaný zase na ní, že mi říká všechno o čem si píšou, takže řekla, že jsem si to sama přečetla od ní z mobilu a on ze mě prostě dělá blbou, že já jsem to špatně pochopila, že jsem viděla jen ten úryvek ale při tom mi to ta kamarádka posílala celý tak nevím co bych špatně měla pochopit na tom, že mě tam nechce. Jako já vůbec nechápu za co se mu mám já omlouvat. Za vymazání z přátel? Je to jen blbá sociální síť. Za to, že jsem ho odsoudila? A jak? Smířila jsem se s tím už a vyhověla mu, už s nima nikam nechodím, když on nechce a chce to jen kamarádka. Fakt se na to asi vykašlu, neměla jsem to vůbec řešit a užvůbec ne to sem psát.

Od: gotcha*
Datum: 02.01.14 00:58

Pokud se nekoho ptas, tak poslouchej. Nesnaz se najit "ne", ale zeptej se ho proc.

Datum: 02.01.14 01:14

Ale on mi to ani nehodlá vysvětlovat. Oni si to psali s kamarádkou na fb a ona mi posílala jejich chat s ním jsem to vůbec neřešila ona mu jen řekla, že jsem naštvaná, že jsem si to přečetla a on jen řekl at mi vzkáže, že to tak nemyslel, a že ho to mrzí a to je vše. Já prostě nevidím ani tu snahu, že by třeba sám napsal. Jak ho proboha psychicky vydírám?

Od: vlasatec*
Datum: 02.01.14 08:04
Řekl něco kamarádce ne tobě, urážel bych se jen kdyby ti to řekl přímo. Podle mě je to problém pro problém hodný pro 12ti letou slečnu ne 16. Dospělý člověk by přijal omluvu a s lidmi mluvil přímo ne přes prostředníky.

Datum: 02.01.14 08:43

no mě se zdá, že jste mu tu jeho odpověď (že je to dokonce lepší, že nejdu) do úst vyloženě vložila. Je to slušný kluk a omlouvá se vám. Tak na co čekáte? Jestli jeho omluvu nepřijmete a sama se mu o vteřinu později neomluvíte za svoji urážlivost, pak příště uslyšíte něco jiného, mnohem méně lichotivého.

Datum: 02.01.14 15:12

Spis neuslysi vubec nic, protoze jestli je hoch ke sve skusnosti i inteligentni. Dojde mu s cim ma tu cest! Slecna se jiste i divi, ze uz nema novou zadost o pratelstvi, kleciciho chudaka pod balkonem atd. Me navic tyhle "byli jsme domluveni spolecne, volala jsem, ze ne" prijdou jako rozcapenost, ci manipulaci. Klidne bych verila, ze to psal slecne, aby ji nebylo lito, ze se na ni kamoska vykaslala. Pak z nej delaji chudaka obe, jedna vylizane zverejnuje korespindenci, urcenou ji a dru v tom vidi plan na vylideni v Normandii:( Jako holky, domlouvat bych si kor silvestra nechtela s ani jednou!

Datum: 02.01.14 15:20

Ale my jsme nebyli domluvené! Hned jak se mě zeptali jestli jdu tak jsem řekla tak jak bych asi mohal manipulovat? A jak jsem se na ní proboha vykašlala? Když ona pak stejně s ním nikam nešla tak absolutně nechápu z čeho mě tady obviňujete.

Datum: 02.01.14 08:45

Ach ta puberta.. Myslím, že už to tvé prvotní uražení, byla přehnaná reakce - je to dětinské.

Kamarádky jsou o.k., ale i nejlepší kamarádka je nejlepší jen do té doby, než jde o chlapa. Jeho zájem o ní jí dělá stejně dobře, jako tobě o tebe a myslím, že tyhle intriky mezi vámi jí dělají jen dobře.

Do budoucna se vyprdni na kamarádku jako prostředníka - řekni jí, že tě jejich konverzace přes FB a ani jiná nezajímá a komunikuj s ním na přímo, jako vyzrálá a dospělá lidská osobnost.

Ohodnoceno: 1x

Od: trdlo22
Datum: 02.01.14 10:23

Probůh holka, děláte si legraci? :) Kvůli takové prkotině si ho smazat z přátel? Pokud o Vás nemá zájem, jako o kamarádku tak prostě nemá, nebo to řekl aby si šplhl u druhé...ale pokud se Vám omluvil tak nechápu co řešíte...Já opravdu nerad vidím takové ty dámičky co by zabíjely jen proto, že jim někdo řekne, že je "blbá"...

Datum: 02.01.14 11:24

Také zdravím. Já bych řekla, že Vaše reakce je přehnaná. Přijde mi, že očekáváte, že za Vámi bude chlapec dolézat atd. Lidé by si měli umět nedorozumění vysvětlovat a ne se šprajcovat, jako malé děti. A navíc řešíte věci přes kamarádku, která také může věcem více škodit, než prospívat. Nasloucháte tomu, co Vám řekne a z toho pak děláte závěry až dětinsky unáhlené. Neberte to ve zlém, ale pokud s ním hovořit nechcete, pak to prostě neřešte. A pokud Vás to tolik mrzí a já si myslím, že ano, vyříkejte si to z očí do očí sami a narovinu. V životě se budete muset potýkat s mnohem horšími věcmi a pokud jste opravdu tak hrdá, jak o sobě píšete, nekomunikujte o ničem a hlavně o nikom přes kamarádky, ale stavte se věcem přímo a čelem. Vemte to i z druhé stránky - neuváženě něco plácnete občas určitě i Vy a jistě byste nechtěla, aby Vás druzí kvůli tomu ihned odepsali a zazdili tak, jak jste to udělala Vy...Je to ale samozřejmě jen Vaše věc.

Od: foo*
Datum: 02.01.14 11:49

ženské myšlení nikdy nikdo nepochopí

Datum: 02.01.14 12:16

No jo no, takové procházky a paření ve třech nikdy nemůže fungovat. Jak jsi psala, chtěl si u kámošky šplhnout, aby se cítila jediná a důležitá. To holt chlapi dělají, ty se s tím smiř a nech to plavat.

Já bych mu odpustila, komunikovala s ním normálně, ale v mezích. Nemám totiž ráda prostředníky a kdo se omlouvá přes nějakou kámošku, tak je u mě srab první kategorie.

doplněno 02.01.14 12:30:

Nikc - jojo, tak to prostě je. Holky budou vždycky soupeřit, i nevědomky.

doplněno 02.01.14 12:47:

Že má holku a plazí se po vás dvou, to je jedna věc, a to, že ty víš, že má holku, že se po vás plazí a přitom se vlastně necháš balit, to je věc druhá. Předtím ti to nevadilo, ne? Myslím, že ti to plazení apod. začalo vadit až teď, kdy tebe odstrčil a jede po kamarádce.

Pokud píšeš pravdu, tak to je pěkný vychcánek a hajzlík. S takovým bych se nestýkala.

doplněno 02.01.14 13:21:

To je jednoduché, tak se s ním nestýkej:) Nejsi povinná mu cokoli vysvětlovat ani se obhajovat. A možná takovému vychcánkovi konečně někdo (ty) dá najevo, že nebude skákat tak, jak on píská. Když se s ním nechceš vídat, tak se nevídej.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.01.14 12:42

No tady je ještě v tom, že má vlastní holku ale při tom leze po nás obou což mě taky štve. Dřív s náma chodila ještě jedna jejich společná kamarádka ale ta pak o něm řekla, že je ocas že se po nás všech plazí při tom má vlastní holku a měla pravdu a ta moje kamarádka mu to zase vykecala a on se na ní naštval a poslal jí doprdele a když ona se omlouvala tak on prostě at si nasere a i kdyby se za ním plazila tak už jí prostě nesnáší. No a ted, když je někdo naštvaný na něj tak se ani omluvit neumí ale hlavně, že když je naštvaný on tak to aby se za ním ten člověk plazil a on ho pak stejně odkopne a to se mi taky nelíbí. Ted už aspon ví jaký to je. A já narozdíl od něj neříkám at si nasere a že je to a já nevím co všechno ted říká o tý holce. A jak někteří výše píšou, že je slušný a hodný kluk no tak to teda neni.

doplněno 02.01.14 13:09:

Já jsem byla vždycky proti plazení po mně, protože to nemám ráda, když vím, že se plazí po každý druhý a ještě k tomu má holku prostě se mi to hnusí. Nikdy jsem ho nenechala mi šahat na zadek jak to dělá u kamarádky ale to už je její věc. Jen jsem to dřív přehlížela, protože mě to s ním bavilo a byla sranda. A ted mu tam asi evidentně dělám třetí kolo u vozu nebo já nevím ale já myslela, že mě pochopí každá žena, že není zrovna příjemné, když dá kluk kamarádce přednost před váma. I když se mi nelíbí tak to prostě příjemné neni a já už s ním prostě nikam chodit nechci ještě, když ani on to nechce.

Od: nikc®
Datum: 02.01.14 12:27

Může dojít k problému mezi třema holkama, natož s klukem. Znám to s holkama. Když jsem byla sama s kámoškou, chovala se jinak než když byla s námi ještě jiná.

Od: kami95
Datum: 02.01.14 13:07

Třeba si jen s tím, že je dobře že nejdeš jen dělal srandu..

Datum: 02.01.14 13:11

To si nemyslím. Spíš jí tím chtěl zalichotit.

Od: hogreta*
Datum: 02.01.14 17:28

Žabomyší války. Myslím, že řešíte blbosti. To aby se člověk před přáteli snad bál i něco říct, cokoli udělat, aby se z toho ten druhý náhodou nezbláznil.

Pokud chceš, aby to byl tvůj kamarád, tak když se omluví, tak mu prostě odpusť. Pokud řekl, že to tak nemyslel, tak myslím, že je to vyřešené, ne? Pokud nechceš, aby byl tvůj kamarád, tak mu neodpouštěj a nebav se s ním. Vyřešeno. Jenomže, co vlastně chceš?

Nebo snad chceš, aby ti kvůli takové kraviny klečel u nohou a sliboval ti hory doly? Nebo co? Je to tvůj kamarád, je to normální člověk a jako každý jiný prostě občas může plácnout nějakou blbost. Pokud se takhle urážíš kvůli každé takové maličkosti, tak si dej pozor, aby se s tebou nakonec opravdu chtěl někdo bavit. Furt něco řešit a furt si dávat pozor na to, co jsi přesně řekl nebo neřekl - to je hrozně vysilující. To je pak lepší se raději bavit s lidmi, kteří se neberou tak vážně, dokážou si ze sebe udělat i srandu a dá se s nimi mluvit bez toho, aniž by se člověk bál, že se za každou blbost urazí. Uráží se malé děti.

doplněno 02.01.14 17:31:

Jinak řečeno: zodpověz si na otázku, co vlastně chceš. Chceš se s ním nadále bavit? Nebo mu nevěříš a bavit se s ním nechceš? A pokud se s ním bavit chceš, tak co by on musel udělat, abys mu odpustila? Nehledej omluvy a výmluvy ani pro něho, ani pro sebe. Sama si ujisni, co vlastně chceš.

Dokud sama nebudeš vědět odpovědi na tyto otázky, tak nevyřešíte vůbec nic.

Datum: 02.01.14 17:39

Jenže já ho znám sotva týden a tady vzniká otázka, že pokud mu odpustím a bude všechno v poho aby si nemyslel, že mu všechno projde a aby takový věci neříkal pořád. Když vidím jak mluví o tý holce se kterou se pohádal a jak každého pomlouvá tak mě to nutí se taky nad tím zamyslet jestli neříká i o mně horší věci než je tadycta blbost. Mě spíš urazilo, že to řekl za mými zády než to co vlastně řekl. A jakmile nastane nějaká větší hadka tak o mě taky bude mluvit jak o tý krávě co smrdí a ja nevím co všechno při tom mu ta holčina nic tak hroznýho neudělala aby o ní takhle mluvil ještě, když se omluvila. Proto ne nevěřím mu. A já bych se s ním dál bavila ale podle mě to pak dopadne stejně, protože on je taky hodně urážlivý a neumí odpouštět ani se omlouvat tak to podle mě nemá smysl.

Od: hogreta*
Datum: 02.01.14 22:14

Pokud mu nevěříš a nechceš se s ním bavit, tak se s ním nebav. Co bys chtěla víc poradit?

Ono z jedné strany říkáš, že ho znáš týden, ale z druhé strany o něm mluvíš, jako bys ho znala roky: "je taky hodně urážlivý, neumí odpouštět, neumí se omlouvat,..." - to jsi všechno dokázala zjistit za jeden týden. Pokud je ten kluk podobného smýšlení jako ty, tak si myslím, že si za ten týden taky udělal obrázek - že jsi hysterická, všechno moc řešíš a je s tebou dusno. Ani jedno pravděpodobně nebude tak úplně pravda, protože pravda vždycky bývá někde uprostřed.

Já ti řeknu, jak si myslím, že to bylo: ten kluk prostě tvoji kamarádku balil. A tak byl přirozeně radši, když s ní mohl být sám. Nemyslím si, že v tom bylo cokoli osobního mířeného proti tobě. To ty jsi to celé vzala a vztáhla proti sobě. Celé jsi to podle mě přetočila. Chlapi takhle nemyslí. Prostě měl jít s kámoškama ven. Ok. Jedna řekla, že nepůjde. Ok. Mu se ta druhá líbí. No tak ji to chce nějak naznačit, že je rád, že s ní může být sám. To je celé, nemyslím si, že to myslel nějak zle. To zlo jsi z toho udělala ty. Pokud z toho posuzuješ, že o tobě bude říkat, že jsi kráva, co smrdí, tak se s ním raději už nebav. Pro tvé dobro, protože budeš mít klid v duši, a hlavně pro jeho dobro, protože on bude mít klid od řešení takovýchle kravin.

A tvoje kamarádka v tom všem guláši má taky prsty, protože ukazovat cizí konverzaci kamarádkám je poměrně podlé. Jak by bylo tobě, kdybys napsala nějakému klukovi, který by se ti líbil, něco důvěrného, a on to začal ukazovat svým kámošům - a ti by na základě toho si tě odebírali z přátel a uráželi se. Myslím si, že ten kluk teď už nevěří ani tobě, ani té kamarádce. Já bych asi taky nevěřila někomu, komu bych něco napsala a on s tím hned utíkal žalovat.

Pokud se s ním chceš bavit a chceš kamarádit, tak mu budeš muset věřit. Tak to prostě je. Protože kdyby ses s ním bavila a zároveň mu nevěřila, tak jsi falešná. A dělala bys přesně to, co u ostatních nemáš ráda. Takže buď se s ním nebav, pak mu nemusíš věřit a může ti být úplně putna, co o tobě říká nebo neříká (protože rozumní lidé si udělají názor sami a na pomluvy nehledí), a nebo se s ním bavit budeš, no a tak mu budeš muset věřit. A budeš muset věřit tomu, že o tobě nic škaredého nešíří. Jinak to nejde. Vyřešeno, ne?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.01.14 23:38

No tak to je už opravdu blablabla. Co vlastně řešíš? Chceš se omluvit a prominout mu? Nevím co?, podle mně ti nic špatného neproved, tak buď ráda. On se plazil, ale na zadek ti nešáh. Pak nechápu kudy se tak moh chudák plazit. Znáš ho sotva týden, píšeš tady o něm nechutnosti. Tak rada ti holt asi nepomůže. Šesnáct je pode mně už dost, aby člověk věděl...

Datum: 02.01.14 18:13

Jak si tak pročítám diskuzi výše, začíná mi ta vaše kamarádská trojka připadat jako parta klaunů. Jasně, věk spoustu věcí omlouvá a za pár let snad všichni tři dostanete rozum, ale do té doby doporučuji si neodpouštět a přestat se vídat jak s kamarádkou, tak s kamarádem.

Datum: 02.01.14 18:24

Proč s kamarádkou? S tou jsem se v nikdy nepohádala a to se známe celý život.

Datum: 02.01.14 19:53

No podle všeho to je ona, kdo vás štve proti sobě. Proč by vám jinak tlumočila jeho slova, která sdělil jen jí a vás se tolik dotkla? Mám takový dojem, že si i trošku "poupravila" kontext těch slov.

Datum: 02.01.14 20:06

Podle mě to neudělala záměrně. Nám se nelíbí ani jedné tak proč by to dělala. A protože ona je prostě drbna tak jemu říká co říkám já a zase naopak a to jsem na ní trošku vyjela, že nemusí všechno všem rozkecávat a pak už to bylo v poho. Ještě v tom bylo to, že jsem si furt dělala srandu, že se mu asi líbí a když mu to řekla, že si to myslím tak prý odpověděl, že jsem strašná a že si to myslet můžu, že s tím nic neudělá. A tím to vlastně začalo, ale to jsem to ještě brala v poho mě pak už dorazilo to s tím, že je to dobře, že nejdu. A i kdyby to poupravila tak by teď po mně furt nechtěla aby jsme se usmířili.

Datum: 03.01.14 11:03

To, že ti tvrdí, jak se jí taky nelíbí, ještě neznamená, že to je pravda. Hodně "nejlepších" kamarádek se už rozhádalo kvůli nějakého blbečkovi.

S dotyčným chalanem bych neztratila ani slovo, je to srab. A tvoje kamarádka rovněž (protože je připosraná z toho, aby se na ni on náhodou nerozzlobil, bože...) - a tu bych upozornila, že už to nehodlám dál řešit a ani se o tom bavit. Tečka. Ať si to oni dva mezi sebou řeší, jak chtějí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.