Jak utéct ze Silvestra

Od: Datum: 31.12.13 20:42 odpovědí: 13 změna: 01.01.14 17:57
Jak se vymluvit a odjed ze silvestrovske zabavy? Nepil jsem a nebavi me to tady. Slibil jsem jim to tak jsem prijel. Radeji bych ale byl jinde
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 31.12.13 20:45

Pokud to nejde říct na rovinu nebo zmizet "po anglicku", zkusil bych si s někým domluvit fingované telefonické odvolání třeba do práce, k nemocnému příbuznému...
Stačí když Vám zazvoní telefon, a trochu fantazie a hereckých vloh...

doplněno 01.01.14 00:42:

Tak jak jste dopadl? ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: takeshi*
Datum: 31.12.13 20:46
Nastav si budík s tónem co máš na vyzvánění a dělej, že s někým mluvíš a pak se vymluv ze musis rychle pryč. Ale dej si budik na vic jak 5 minut. Jinak to bude podezřelý.
Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 31.12.13 21:18

Otáázka co je to za společnost, pokud mi na nich nijak zvlášť nezáleží, odejdu. A když už není nutné důvod sdělovat.

Od: celp®
Datum: 31.12.13 21:21

Zdarec,seber se a odejdi.Jaképak,copak.

Od: kami95
Datum: 01.01.14 00:35

Ztratit se a nic neříct a později říct, že už jsi byl tak opilý že jsi někam šel a nevíš kam, pak že ses ztratil a pak že jsi šel domů..tak to dělám já..

Datum: 01.01.14 00:36

Alespoň budou mít pocit, že ses bavil..

Od: k2
Datum: 01.01.14 00:39

Myslite, ze je jeste nutne na otazku odpovidat?

Datum: 01.01.14 00:48

Tak může to pomoct vyřešit stejný problém někomu dalšímu někdy jindy..

Datum: 01.01.14 00:42

crrr.crrr.crrr.crrrr - halo

- ano

- je to nutné

- tak teda dobře hned tam budu

promiň ale musím rychle jet pryč potřebují mě v práci.

Fingovaný hovor to vždy jistí ...

Datum: 01.01.14 00:43
Já mám na mobilu moznost falesny hovor, tak bych ji vyuzila.

Datum: 01.01.14 07:24

Pokud jste svéprávný, záleží vše jen na Vašem rozhodnutí.

Nevymýšlejte žádné kličky a obezličky s telefonem, to se hodí jen pro slabochy, kteří neumějí sami dát najevo své rozhodnutí. Prostě řekněte: Děkuji za Vaši společnost, už jsem tady s Vámi pobyl a teď půjdu dál...

Na to máte právo. Letošního Slvestra to už as nepoužijete, *smich*, ale nechte si to na příště.

Nikdy jsem trpně neseděla tam, kde se mi nelíbilo. Slušně jsem se rozloučila a odešla.

Co víc na tom hledat za brouky? Jaga.

Datum: 01.01.14 14:00

A nebo vždy předem říkej, že se stavíš, ale jen na chvilku, že nemáš moc náladu..to s tím pak budou všichni počítat, že jsi tam jen na chvilku a nebudou se divit, když odejdeš brzo..

Od: martin1965*
Datum: 01.01.14 17:57

Jsou lidé společenští - ti musí být všude - a pak ti druzí - kteří u všeho být nemusí. Tak se zařaďte a podle toho se zařiďte. Je fakt, že když jste samotář, může Vám občas něco ujít, ale je otázka, jestli je to podstatné a o něco přijdete.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.