Kde najít Pavla Vránu-podvodníka?

Od: Datum: 30.12.13 19:59 odpovědí: 6 změna: 30.03.16 12:13

ahoj poradno, nhodou jsem objevila vaší debatu týkající se podvodného řemeslníka pavla vrány, mám s tímto panem podnikatelem? Také nepříjemnou zkušennost, při poptávce na na opravu zabudovaných šatních skříní a následné vymalováví celé chodby v bytě plus wc a koupelny se mi velice rychle přihlásil pan vrána, kupodivu cca hodinu po uveřejnění mé poptávky v annonci mě doslova ukecal a nasliboval věci, že jsem nakonec souhlasila. Bylo to před koncem roku 2012, ctěla jsem mít na vánoce čistý byt.

termím byl domluven na den poté, že se započne s pracema, samozřejmě že záloha na materál byla nutná, bez toho se pan vrána začal ošívat, že speciální lepidla, klihy, tmely apod, stojí docela dost peněz, které mi samozřejmě vyúčtuje a odečte z faktury, tak jsem opět podlehla jeho přesvědčování-samozřejmě jsem trvala na sepsání smlouvy o díle, už jenom kvůli případné reklamaci, a poté zmizel.

nejenom že se ukázal až cca po týdnu, telefony nezvedal, a doma na jeho adrese jsem ho nezastihla, když se objevil, tak byl nevýslovně dotčen, že jsem ho hledala na jeho adrese, že prý mu dělám ostudu a podobné zhovadilosti, byla jsem jeho chováním naprosto otřesena, a největší hulvátství nastalo, když jsem se mu pokusila na jeho vzteklé chování argumentovat, že se nemá co rozčilovat, když jsem mu dala zálohu 4000. -a týden jsem ho neviděla, tak to nebral vůbec jako žádný podstatný argument, a stále se vztekal, že jsem mu udělala u něho doma ostudu, jako kdyby byl nějakej darebák,

no promiňte, ale takový huvát, co se z něj vyklubal, a navíc ! Mi práci odřekl, a zálohu nevrátil, načež rozčílený odešel pryč !

a jaké rozčarování se mi dostalo na policii, kde jsem to byla oznámit, že je to známá firma a nejsem prý jediná, co za práci zaplatila zálohově předem a nic z toho nebylo !

když jsem ho poté znovu naháněla na adrese, kterou uvádí na fiktivních smlouvách o díle, setkala jsem se z jeho paní, které díky němu narostly milionové dluhy a byla z něho zralá na léčebnu.

dávejte si pozor na pavla vránu a jeho pochybné řemeslnné aktivity !


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.13 20:12
avatar

nevím co přesně má plynout z otázky. Podejte trestní oznámení na podvodné jednání za účelem úmysleného obohacení nebo podvodu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 30.12.13 21:31

Zdravím, omlouvám se, ale bohužel nevím, jak Vám poradit. Akorát jsem si vzpomněla na pana Vránu z filmu Vrchní prchni. Taky vybral peníze a zmizel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: blbablondyna*
Datum: 31.12.13 16:01

Take nechapu, ceho chce tazatelka dosahnout? Hlavne mi prijde zbytecny psat state o cemsi, co se da i s kontaktama na dalsi po zadani jeho jmena najit hned v prvnich odkazech google:(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lada18
Datum: 26.02.14 14:11

Vrána účinkuje v Pražském Hudebním divadle Karlín v představení Jesus Christ superstar. Dále také vystupuje s kapelou Extra band a snad ještě v muzikálu Casanova. Určitě bude k zastižení minimálně tam. Držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luca*
Datum: 02.06.14 18:01

Mám odpověď na Vaši otázku v nadpisu - Teď už nikde, zemřel před více než měsícem (v dubnu) na mozkovou příhodu...

Také mne jeho "účinkování" coby řemeslník v mém bytě stálo spoustu peněz, hodně nervů a neskutečně rozvrtaný byt, a navíc plno peněz na opravu toho a předělání jeho pokusů o práci. Mělo to naprosto stejný průběh, vzal zálohu, zmizel, byl nedostupný, na adrese kterou uvedl, bydlela jen jeho maminka atd. atd. Pak se objevil, znovu něco rozvrtal a opět zmizel. Když jsem jej po nějaké době opět dohnala, tak vysvětlil, že záloha je dávno pryč, vše je drahé a on do toho nemůže dávat své peníze, tedy je třeba další záloha...atd., až jsem jej konečně vyhodila. Ukřivděně se sbalil a odjel, samozřejmě o nějakém vyúčtování a nebo vrácení zálohy nestihla být ani řeč, jak to najednou bylo rychlé - a vlastně se mi moc ulevilo i s vědomím, že to byl hodně drahý špás.. No tak teď už jej nikdo nedožene. Na stránkách skupiny Extra Band je ta zpráva o jeho úmrtí,,,zdá se, že jedna jej přece jen dohnala...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavel*
Datum: 30.03.16 11:42

Prosím, odkud byl ten Pavel Vrana? Také mne zajímá, zajímalo by mne tedy, jestli to je stejný člověk. Budu vděčný za jakékoliv informace. Pavel


doplněno 30.03.16 11:51:

Nemyslím si, že je to ten herec, spíše ten řemeslník. Nechci se spálit s podvodníkem. Děkuji děkuji!


doplněno 30.03.16 12:13:

jestli na něj třeba víte email nebo telefon atd, tak bych zjistil hned, jestli je to tentýž člověk. Tomu "svému" Pavlu Vranovi chci zadat větší projekt, tak by bylo opravdu nešťastné, kdybych jednal s podvodníkem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.