Stěhování a přechod k jinému dodavateli

Od: Datum: 30.12.13 08:56 odpovědí: 2 změna: 30.12.13 14:44
avatar

Dobrý den,moje máma měla sepsanou smlouvu ohledně dodávek energií s centropolem. začátkem měsíce se přestěhovala jinam. Co teď?V novém bydlišti má sepsanou novou smlouvu s jiným dodavatelem. Mám napsat do cventropolu s tím že chci ukončit dodávky na starou adresu z důvodu stěhování nebo co dál? Zase mě postavila před hotovou věc,"Ty to umíš,máš ten internet tak mi to zařiď..." Díky. Honza.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: auto®
Datum: 30.12.13 09:25
Rozhodne musis ukoncit puvodni smlouvu co nejdrive. Budou chtit asi nejaky papir - predavaci protokol, ukonceni najmu, apod. Podivej se na jejich web, mas internet, ne?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.12.13 14:44
avatar

Vypovědět lze každou smlouvu, ale výpověď musí dát ten, kdo smlouvu uzavřel. Nebo Vám matka dala k ukončení smluvního vztahu s Centropolem plnou moc? Každopádně u Centropolu počítejte se sankcí za předčasné ukončení smlouvy.

Nebo byste se mohli pokusit to uhrát na nesouhlas se změnou VOP - pokud Centropol v souvislosti s NOZ změnil VOP (na webu jsem zatím nové VOP nenašla) ...

___ Centropol:

Dokumenty ke stažení

Ukončení smlouvy

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.