Koho první představit

Od: Datum: 28.12.13 18:43 odpovědí: 9 změna: 29.12.13 02:29

Dobrý den, brzy má dojít k setkání mých a přítelovo rodičů, partner tu bohužel nebude, takže představení zůstává na mě. tak mě zajímá, koho mám představit první? jestli moje rodiče jim a nebo naopak... dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kami95
Datum: 28.12.13 18:46

Já myslím, že tvé rodiče, ale nechala bych to, až přítel bude doma..

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 28.12.13 18:49

ZdravíčkoDle správné etikety představíte samozřejmě své rodiče.

doplněno 28.12.13 20:06:

Jako první *hi*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 28.12.13 18:57

...a nejdřív matku, pokud je budete představovat zvlášť.

Datum: 28.12.13 19:43

Nejdůležitější ve společnosti je vaše maminka. Té představujete druhou stranu, tedy jeho rodiče. Nejprve přítelovu maminku a pak jí tu svou. Pak své mamince jeho otce a opačně, jeho otci svou maminku. Pak tatínkovi jeho maminku a jeho otce. Vždycky nejdůležitějšímu a srdci nejbliýšímu dáváme ve všem přednost.

Datum: 28.12.13 19:47

A teď nám to vysvětlete, pokud tam bude i babička, nevlastní matka, milenka otce atd.

Datum: 29.12.13 02:29

Od: kami95
Datum: 28.12.13 19:52

To je blbost, přece nebudu několikrát říkat, že to je můj otec..myslím, že takhle, když nejde o nic extra super významného, ale jde o rodinu tak se to nemusí takto, stačí říct, to je pan ten a paní ta a to je moje matka a můj otec..hotovo..

Od: hop®
Datum: 28.12.13 19:57

Babčo, nejsem o tom přesvědčen, možná bude rozdíl i v tom, kde k setkání dojde, zda na neutrální půdě, anebo jestli to bude návštěva jedněch rodičů u druhých...
P.S.: ten překlep o jednu klávesu vypadá docela roztomile ;)

Datum: 28.12.13 20:19

Omlouvám se ale seznámení rodičů bez jednoho z hlavních aktérů je postavené na hlavu, snad pokud se potkáte náhodou v supermarketu ale zvát je domů bez přítele?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.