Strach z těhotenství vs mazlení

Od: Datum: 28.12.13 14:21 odpovědí: 4 změna: 28.12.13 18:55

Ahoj, nemám se s kým o tom poradit, tak píšu sem...S nikým jsem zatím nespala, jen jsme se s přítelem mazlili a on potom ejakuoval, ale mám hrozný strach, že jsem těhotná...už 5 dní mám příznaky PMS, bolí mě prsa, mám křeče v břichou, bílý výtok a ostatní příznaky PMS, které mívám normálně před MS, jenže zatím se stále menstruace nedostavila. Dnes mám 29. den cyklu, menstruaci nemámj pravidelnou. Na internetu jsem četla, že jsou to příznaky i těhotenství a tak mě to hrřozně vyděsilo. Myslíte, že je tu nějaká šance těhotenství.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.13 14:25

pokud se sperma nedostalo do tebe tak těhotná nemůžeš být... jestli se tím stresuješ, pak je to důvod proč nemáš MS.

Ohodnoceno: 0x

Od: loretta*
Datum: 28.12.13 15:44

a ejakuloval kde?

doplněno 28.12.13 15:46:

pokud došlo k pohlavnímu styku - teda ejakuloval do tebe, tak samozřejmě je...ale pokud to bylo třeba na břicho, tak rozhodně ne...ale můžeš zkusit těhotenský test...

Od: xoxx
Datum: 28.12.13 18:55

do mě ne...měla jsem to na rukoua on na svém břiše...jsem asi paranoidní...ale prostě mám strach

Datum: 28.12.13 16:34
Tehotenstvi nepoznas druhy den!
Pokud to nemas pravidelne, tak 29 dni je ok, navic pokud se stresujes.
Pro tvuj klid si zarid antikoncepci a pravidelne ji ber.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.