Občanský průkaz s ustřiženým rohem - platnost

Od: Datum: 28.12.13 12:13 odpovědí: 4 změna: 28.12.13 13:08

Z důvodů rozvodu manželství a návratu k původnímu příjmení jsem si požádala o nový občanský průkaz a u toho, který teď nosím u sebe mi odstřihli roh. Na nový budu čekat měsíc, jenže teď se mě zrovna naskytla příležitost koupit nemovitost. Mohu teď vůbec něco koupit, když k uzavření kupní smlouvy je potřeba i zajít k notáři a ten potřebuje k ověření podpisu i platný doklad?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.13 12:15

Můžete dát cestovní pas,pokud máte,možná by notář akceptoval i řidičský průkaz. Nebo na úřadě vystavit nhradní doklad do doby než budete mít občanku novou.

Ohodnoceno: 0x

Od: terrf
Datum: 28.12.13 12:17

Samozřejmě, akorát místo občanky předložíte tu znehodnocenou občanku i s lístkem co vám dali na úřadě

Od: hop®
Datum: 28.12.13 12:24

OP s ustřiženým rohem spolu s potvrzením o změně je platný doklad, neměla byste mít problém...

Od: kami95
Datum: 28.12.13 13:08

Normálně tu co máš a k tomu lístek s potvrzením od úřadu, že ti dělají novou..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.