Podnikání z domu

Od: Datum: 08.01.14 12:05 odpovědí: 2 změna: 08.01.14 12:25

dobrý den,

již 3 roky podnikám doma jako kosmetička a stylistka.byt je v osobním nájmu, mám na tuto činnost živnostenské opravnění, ale v domě my sousedka dělá zle. jedná se o tiché zaměstnání nikoho neruším.ale paní sousedka to nedokáže přenest přes srdce asi proto slovně napadá nejen mne , ale i mé kientky, kdy jim nadává nebo jim schválně zamyká dveře před nosem.

dá se s tím prosím něco dělat?

děkuji Nikol


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 08.01.14 12:18

Nikol, Vy přece víte, zda vám byla tato činnost povolena na adresu, co na to měl vlastník domu. Někdy se ale jiným nedivím, nevím jak to máte, třeba úklid po cizích lidech... Co by se nedalo, můžete od obce až k soudu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.14 12:25

Upřímně, to že by se do vedlejšího bytu couralo množství cizích lidí - zákazníků by se asi nelíbilo nikomu, kdo chce ve svém bytě normálně bydlet. Máte ke zřízení provozovny potřebná povolení, včetně souhlasu společenství vlastníků?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.