Agentura práce v zahraničí

Od: Datum: 27.12.13 07:20 odpovědí: 4 změna: 28.12.13 10:58

Dobrý den,

na jaře bych chtěl začít pracovat v zahraničí nejlépe v Anglii, není to však podmínkou, i kdekoliv jinde.

Chtěl bych se poradit, zda někdo nemáte nějakou zkušenost s agenturami práci v zahraničí, nechtěl bych nějaké naletět.

Neporadil by mi někdo s nějakou ověřenou agenturou u které bych třeba našel nějakou práci? Mám základní až středně pokročilou znalost angličtiny.

Děkuji, hezký dne přeji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.13 10:53

Umíte-li dobře anglicky, nehledejte agentury. Doporučuji portál Eures.cz a Eures.eu, případně portál anglických úřadů práce.

V uvedených portálech najdete vedle nabídky volných míst i odkazy na další weby s nabídkami prací.

--- Odkazy:

Eures.cz (nabídka z Anglie)

Eures.eu v češtině

Eures.eu v angličtině

Gov.uk (anglicky)

Vyhledávání volných míst (Gov.uk)

---

Dobré zkušenosti mám s následujícími portály (používám je pro vyhledávání v německy mluvících zemích, ale odhaduji, že pro Anglii to bude podobné):

Jobsearch

Monster

Gigajob

Careerjet

Adecco

Jobpilot

a dalšími...

Ohodnoceno: 2x

Od: jarousek*
Datum: 27.12.13 20:05

Děkuji, chtěl bych pracovat v zahraničí, nikdy jsem nikde než v ČR nepracoval, mám strach že nenajdu práci když neumím dobře AJ. Neporadí mi někdo čeho se vyvarovat? Kde najít nějakou tu práci s ubytováním? případně jestli hledat v nějaké agentuře ale jaké?

Datum: 28.12.13 10:20

Já jsem proti agenturám. Moje nejstarší a nejmladší dcera pracovaly v Irsku. Nejstarší přes rok, nejmladší přes léto.

Práci si hledaly tak, jak uvádím výše, na žádné agentury se nespoléhaly.

Ohodnoceno: 2x

Od: jarousek*
Datum: 28.12.13 10:58

Děkuji, zkusím si vše projít z Vaších odkazů.

Prosím bylo by možné poradit nějaké bližší informace o tom jak začít? Kde se v zemi zaregistrovat na úřadech apod?

Děkuji, pěkný den

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.