Epizoda seriálu s utopenou sekretářkou z JAR

Od: Datum: 26.12.13 22:42 odpovědí: 5 změna: 28.12.13 15:02

Hledám název seriálu, resp. epizody, pravděpodobně šlo o britský krimi seriál, ve kterém hlavní postavy hraje dvojice detektivů (mužů). V jedné epizodě vyšetřují případ a stopy vedou na jihoafrickou ambasádu v Londýně. Tam pracuje mladá sekretářka, která se zabouchne do jednoho z detektivů a pomůže mu dostat se tajně na ambasádu, jejíž diplomaté jsou zapojeni do trestné činnosti (tuším prodej drog nebo zbraní). V této epizodě je také natočena početná protirasistická demonstrace před velvyslanectvím JAR britských aktivistů, kterou musí policie rozehnat.

Diplomati-mafiáni zjistí, že detektivovi ta sekretářka pomáhá a za živa ji přivážou ke kůlům pod můstek u nějakého jezera. Detektiv skočí do vody a chce ji zachránit, ale už je utopená - přitom uvidí přivázaná těla jiných utopených obětí.

Pak se naštve, odjede k sídlu velvyslance (budova ve funkcionalistickém stylu na vysokých sloupech velmi podobná na pražskou reastauraci EXPO 58), přiváže lano k jednomu ze sloupů a autem ho shodí tak, že celá budova se svalí. Epizoda končí, diplomati jsou zadrženi policií.

(Je možné, že nejde o seriál, ale televizní film a je možné, že pletu dva různé filmy dohromady.)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 26.12.13 22:46
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.12.13 22:48
Ohodnoceno: 2x
 
Od: petrb
Datum: 26.12.13 23:07

Ano, to je ono, děkuji. Ne Londýn, ale Los Angeles :)

Od: laik
Datum: 28.12.13 12:54
Clovece, nepamatovat si, ze ten "detektiv" je Mel Gibson ... Hm, hm, hm. *smich*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrb
Datum: 28.12.13 15:02

jj, já si původně myslel, že půjde o krimiseriál Profesionálové, dohledal jsem, že v jedné epizodě také figuruje ambasáda JAR. Už je to dlouho, co jsem ten film s Gibsonem viděl a tak nějak mi vše splynulo dohromady

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.