Problém s erekcí

Od: Datum: 25.12.13 20:34 odpovědí: 6 změna: 25.12.13 21:51

Dobrý den
Mám s přítelkyní problém, když se spolu mazlíme, osaháváme, dráždíme, tak můj penis je ztopořený a všechno je jak má být, ale když mělo dojít k orálnímu sexu nebo k sexu, tak mi penis přestal stát.
Chtěl bych se zeptat na dvě věci.
Jak tento problém vyřešit, jestli s tím měl někdo zkušenosti, tak ať prosím odepíše.
A ta druhá je že bych chtěl navštívit urologa, ale zatím mi nebylo 15, bude mi až v březnu. A nevím jestli by mě tam vzali a pomohli by mi.
Předem děkuji všem za odpovědi a rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.13 21:08

Hlavně nikde neříkej, že ses pokoušel o pohlavní styk před svými 15 narozeninami. Pokud by partnerovi bylo více jak 15 let, tak máte problém.

Myslím, že jsi úplně v pořádku. Na sexování máš ještě čas - tvé tělo i mysl, potřebuje nejprve dozrát - není kam spěchat. Časem přijde vše samo. Tohle se stává, když je člověk nervózní a moc u toho přemýšlí a očekává ;)

Ohodnoceno: 3x

Od: xixi*
Datum: 25.12.13 21:16

Na sex máš spoustu času, tvoje tělo a mysle ještě nejsou evidentně připraveny. Pokud je tvé partnerce patnáct a víc, koleduje si o průšvih.

K otázce: při masturbaci je vše v pohodě?

doplněno 25.12.13 21:17:

*mysl

Ohodnoceno: 2x

Od: abcde*
Datum: 25.12.13 21:31

Takže časem by mělo být vše v pořádku?
Ano, při masturbaci vše v pohodě.

Od: xixi*
Datum: 25.12.13 21:51

Podle mě ano, jen prostě ještě nejsi připravený. Trénuj a počkej ještě.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.12.13 21:19

Pokud nejste vyzrálí, tak to tak prostě funguje. Čekejte a nedělejte blbosti. Příroda je mocná.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 25.12.13 21:27

Vás vezme synku tak akorát kriminálka nebo OSPOD MÚ. Vydrž bez a cvič.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.