Pojištění auta a vleku - jedna smlouva?

Od: Datum: 24.12.13 12:18 odpovědí: 4 změna: 24.12.13 15:16

Ahoj. Včera večer přišel k mým sousedům společný známý a zdrbli jsme snad vše. Řeč přišla i na pojištění aut a na Kancel. pojišťovatelů. Onen známý nám tvrdil, že má pojišěný auto i s vozíkem pod jednou pojistkou. Dokonce dost vážně tvrdil to, že kára nejezdí sama, tak je to normální. Mou pochybnost o tom, že si asi zadělal na problém s neplacením tý pojistky na ten přípojný vozík. A ani to, že to vozidlo má svou SPZ ho moc nevzrušovalo. Že by to Alians opravdu takhle dělali?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kami95
Datum: 24.12.13 12:22

Tak vozík snad musí být zvlášť a auto taky..přece když ho dám za jiné auto tak by ta pojistka jakoby neplatila, to je blbost ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.13 12:49

Jo Kami, lidi páchají různé blbosti a to i na svůj účet. Do teď si nejsem jistej, jestli chlapec pochopil, že mu může plíživě vznikat problém.

Datum: 24.12.13 14:12
avatar

Mám auto pojištěný u Alianz. Teda jen zákonnou pojistku, ale nějaký Exclusiv či co. Prostě maximum co jde u zákonný.

V ceně této pojistky je jeden skutr (tuším, že 50 ccm) ZDARMA a jeden vlek do 2,5 tuny rovněž ZDARMA.

Známý tedy může mít pravdu, v ceně zákonné pojistky může být zahrnut i ten vlek. Mimochodem i takto "nadupaná" pojistka je levnější, než byla ta nejhorší u directu. Alianzu stačí nahlásit spz vleku a oni pošlou zelenou kartu. ZADARMO !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.12.13 15:16

Tak jsem právě mluvil s dalším Aliančníkem a má to tak, že pod jednou smlouvou, má více samostatných věcí a každá ta věc má svou vlastní Zelenou kartu. Hlavní je, mít to vše dobře pod kontrolou.

Mý pojištění je do 1350 ccm 2100 Kč a za vlek 145 Kč.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.