Hrob Tomáše Holého

Od: Datum: 21.12.13 20:02 odpovědí: 7 změna: 01.11.15 19:12

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, kde je pohřben Tomáš Holý? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.13 20:13

Tragicky zemřel u obce Kytlice, kde je pohřben není ani na stránkách jeho fan klubu (nikde jsem to nenašla). Vsadila bych na Prahu.

doplněno 22.12.13 10:28:

Zvláštní je, jak by lidi objížděli hroby známých herců a na rodinný hrob jedou na dušičky. Pokud se místo tají, tak si asi rodina nepřeje nájezdy bláznivých fanoušků a chce klid. T.H. byl dětský herec, jeho výkon byl úsměvný, nezlobte se ale zemřela spousta mnohem lepších herců.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 21.12.13 20:16

Dobrý večer, děkuji za rychlou odpověď. U Kytlic vím, že zemřel, ale to, kde je pohřben jsem taky nikde nenašel. Ale též vsázím na Prahu, ale to je velmi obecné. Rád bych se tam totiž podíval, protože jsem ho měl jako herce velmi rád.

Datum: 21.12.13 20:48

Dobrý večer, otec Tomáše je právník, tak mě napadá obvolat JUDr.Holé z Prahy a nebo kontaktovat Marii Poledňákovou, ale nevím jaký ona navazuje osobní vztah s herci, jestli to není jen její práce. Jeho přítelkyní byla Lucka Bílá, tak by možná věděla i ona.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.12.13 20:21

Vím že jezdil na moravu na koně.myslím že někde tam.

doplněno 21.12.13 21:18:

Měl rád koně a western,jezdil do Suchdolu nad Odrou za koníčkařema,Zda je pochován někde tam,nevzpomínám si.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.12.13 20:31

Tady se to stalo

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 22.12.13 11:28

Dobrý den, tak nevím, ale ptát se jeho příbuzných nebo kamarádů je asi trochu nevhodné.

Nehledě na to, že ne každý nebožtík má svůj hrob. Může to být i urna nebo rozptyl. Zdravím!

Od: tomm
Datum: 01.11.15 19:12

Tomáš Holý nemá hrob. Byl zpopelněn a urna je uložena na neveřejném místě. Spolu s ním je tam i maminka a strejda, co dělal rekvizitáře na Barrandově a tehdy přivedl Tomáše na natáčení. Všichni zemřeli v nepříliš vysokém věku, dá se říct, že na následky strádání způsobené Tomášovým odchodem. Pokud chcete Tomášovi položit kytku, tak jedině v místě, kde boural.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.