Zaruční podmínky

Od: Datum: 20.12.13 18:40 odpovědí: 2 změna: 20.12.13 21:25

Dobrý den, slyšel jsem, že od Nového roku se mění záruční podmínky při koupi jakéhokoliv zboží, je to pravda?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.13 19:53
avatar

Od nového roku platí nový občanský zákoník, je to tam nově definováno ale dvouletá záruka v zásadě platí stále.

http://obcanskyzakonik.justic…zi-bude-platit-i-po-1-1-2014/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 20.12.13 21:25

Mrkněte na NOZ § 2165 a vůbec vše o koupi movité věci. To je směrodatné! Nedejte na kecy lidí so vytváří šum.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.