Spolužáci 14 vs 15 let

Od: Datum: 20.12.13 17:43 odpovědí: 7 změna: 21.12.13 19:27
Dobry den, mam takovy problem. Je mi 14 let, jenze skoro vsem mym spoluzakum je uz 15 let a obcas mi to davaji docela najevo- treba diskuze ve skole jenom 15+, kdyz se bavim s nejakou holkou tak na to taky obcas nekdo zareaguje "nebylo mu 15, tak si davej bacha :D " . Celkem mi to vadi a nevim co s tim.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.13 17:54

Co s tím? Počkat pár měsíců, než ti bude 15. Jenomže, pak zase bude ostatním 16. Vždycky je někdo nejmladší, v rámci jedné třídy to běžně může být rok, a pokud šel někdo do školy později, tak i více.

Ohodnoceno: 0x

Od: uska®
Datum: 20.12.13 18:32

Když ti to vadí, tak se s tím začni chlubit, myslím to vážně. Dobírej si spolužáky, že až oni budou v důchodu, tak ty budeš ještě pracující čipera, že oni už nemají slevy třeba na bazén, lyžování, ale ty jo. Slevy obyčejně jsou do 15ti let. Něco už vymyslíš a pak ti dají pokoj.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.12.13 19:20

Uspěch každé věci je v tom udělat z nevýhody-výhodu ...

Ohodnoceno: 1x

Od: asdd
Datum: 20.12.13 21:06

Důchodci závidí mladým ;) Otoč to proti nim, ono se to vlastně časem otočí samo - tobě bude 49 a jim už 50. POkud s nima držíš krok, tak jsi oproti nim vlastně pořád o rok napřed.

Od: kami95
Datum: 20.12.13 23:17

Mají komplexy, tak si to léčí takto..bojí se, že by jsi pro ně mohl být třeba sok v lásce, řeší to tímto..prostě to neřeš a počkej, užívej si to, že ti ještě nebylo tolik..

Datum: 21.12.13 18:03

Vydrž to ještě chvíli, až ti bude pětadvacet, bude ti jedno, že ten s kým se bavíš, je o rok mladší, nebo starší. U nás ve škjole se dokonce rozdělovali i kluci podle měsíců narození a ti lednoví se vytahovali na ty červencové...

Tohle u mne přestalo v devatenácti, když jsem skončil studium, pak už bylo každému jedno, kolik mi zrovna je.

Datum: 21.12.13 19:27

Nedivím se, že je to problém, manžel nastupoval na ZŠ v obě kdy mu ještě nebylo 6, vždy a všude pak byl nejmladší i na vojně, navíc šel do školy jako levák a to se tehdy nenosilo a tak ho aktivní učitelka nutila psát pravou rukou. Dodnes o tom mluví, jak velké trauma ¨bylo být všude nejmladší a ještě přeučený levák.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.