Zubní korunka vs reklamace

Od: Datum: 20.12.13 16:15 odpovědí: 4 změna: 20.12.13 21:08

Ahoj,dnes mi byla definitivně nasazena zubní korunka, doma jsem zjistil, že je z vnitřní strany korunky taková boule, je možno ji reklamovat? Když se sundá, dá se znovu použít?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 20.12.13 16:59

Samozřejmě, že se dá reklamovat, čím dřív tím líp. Možná půjde jen zabrousit, zaleštit - zubař si s tím poradí. Definitivní korunka se skoro vždy při sundavání zničí, ale to je problém vašeho doktora.

Ohodnoceno: 0x

Od: animus
Datum: 20.12.13 17:03

Zašel bych tam hned v pondělí, korunku definitivně přicementoval, doma jsem zjistil, že z vnitřku je boule a ta mi vadí. Nevíte, zda to budu muset znovu platit korunka stála necelých 6 tis? Není to blbé to jít, co když řekne, že jsem to měl říct, než ji přicementoval?

Datum: 20.12.13 17:29

To je dobře, že na to, abyste si zvyknul nebo nezvyknul, máte dva dny. Někdy se jedná o milimetr a v puse se to tváří jako boule. Zubař vám ji určitě snímat nebude. Obrousí, zahladí, přibrousí protilehlý zub a bude dobře. Uvidíte. ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: asdd
Datum: 20.12.13 21:08

Brousit do zdravého zubu kvůli špatně udělané korunce bych si opravdu nenechal...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.