Jak poslat mejl více lidem?

Od: Datum: 19.12.13 17:32 odpovědí: 6 změna: 19.12.13 20:01

Zdravím všechny.Chtěla bych poslat vánoční přání mejlem více lidem,ale tak,aby tam ti ostatní nebyli vidět,nechce se mi psát jednotlivě,protože vložím i obrázek.A nemůžu přijít na to,jak?Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.13 17:38

Použij blind carbon copy. neboli bcc, neboli slepou kopii. A do hlavní adresy můžeš (ale nemusíš ) napsat sám sebe.

doplněno 19.12.13 17:47:

Ano, slepá neboli sktytá, nějak se mi ten druhý název nevybavil.

Ohodnoceno: 2x

Od: babina*
Datum: 19.12.13 17:46

Jsem trdlo-myslíte skrytá kopie?

Datum: 19.12.13 18:01

Díky,snad se mi to povede,jdu na to

Datum: 19.12.13 18:08

Nová zpráva, vpravo vedle adresního řádku-kopie, 3. zvrchu skrytá kopie a adresy oddělené čárkou /když to tam sázíte z adresáře, odděluje se to samo. Je to standard na seznamu. Jinde se to může lišit?

Datum: 19.12.13 19:23

Jo,mám seznam.Už jsem to podle rad udělala,poslala i sobě pro kontrolu,tak se to povedlo,loni jsem asi 30 lidem z mejlu posílala každému zvlášť a i když jsem všem mimo jiné přála klid,tak jsem u toho dost vrčela a nadávala-píšu to slušně...Chtěla jsem vložit smajlíka,ale jen jsem se dostala na "zobrazit zkratky smajlíků",ale nenašla jsem na té liště jak je vložit.Takže ode mně "smích".

Datum: 19.12.13 20:01

To se vkládá tak, že se tam ten kód doslova a do písmene opíše, tedy místo těch uvozovek hvězdičky (a bez interpomnkce). Tedy napíšete * smich * , ale bez mezer, a vyjde z toho *smich*

Veselé Vánoce!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.