Nevracená záloha-na koho se obrátit

Od: Datum: 19.12.13 14:58 odpovědí: 5 změna: 19.12.13 17:21

fa RD topení byla vyplacena záloha na realizaci podlahového topení, která měla být zaúčtovaná po dokončení zakázky. Ovšem firma dílo nedokončila ani po opětovných urgencích. Proto jsem odstoupil od smlouvy a žádal vrácení zálohy. Problém je, že firma nijak nereaguje, telefony neberou, na maily neodpovídají a doporučené dopisy se vrací zpět. Poradí mi někdo, jak zálohu dostat zpátky?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.13 15:04

Strašně málo informací, obrátit se na policii.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.13 15:27

Co je na tom nejasného? Zálohu jsem zaplatil před započetím prací. Dílo nedokončili. Po asi dvouměšíčních urgencích, kdy nijak firma nereagovala, jsem písemně odstoupil od smlouvy a žádal vrácení zálohy. Firma skoro rok nijak nereguje..

Datum: 19.12.13 16:23

Co je na tom nejasného? jako že to třeba udělali podle svých představ, ale vaše představy mohly být odlišné, jeden úhel pohledu a naprostý nedostatek infiormací nemůže k ničemu vést. Co není dokončeno? Topení nefunguje?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.13 17:21

Proč se tady najde vždycky nějaký matlák co začne rozebírat něco na co jsem se neptal? Když tady píšu, že dílo nebylo dokončené tak tím myslím, že n e b y l o dokončené . Jinak by asi nebyl důvod odstoupit od smlouvy. Nebo Vám připadá, že kompletní realizace podlahového topení spočívá v tom, že položí trubky a zalijí je anhydridem? A Já se opravdu neptal, jestli mám právo žádat zálohu zpět, ale jak.

Od: qwqww
Datum: 19.12.13 15:34
A co s tím policie bude dělat?
Pro tazatele: podejte k soudu žalobu. Nejlépe s pomocí dobrého advokáta.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.