Závazek u mobil. operátorů

Od: Datum: 19.12.13 14:53 odpovědí: 1 změna: 22.12.13 11:14

Můžou v příštím roce tj. 2014 mob. operátoři požadovat závazek na 24 měsíců, nebo už jim to někdo zakázal?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 22.12.13 11:14
avatar

Operátoři dle mé informace mohou uzavírat závazky na 24 měsíců. Má být ovšem zmešena sankce za předčasné ukončení závazku. Tuším je doplacení 3 měsíců. Operátoři jsou ale šalamounové a nařízení ČTU se vždy snaží nějak obejít tak ze své dlouholeté zkušenosti se nedoporučuji komukoliv dlouhodobě upisovat. Navíc je vždy možnost jednání a při podobnosti podmínek operátorů máte možnost si vybírat. Letos na jaře jsem u Vodafonu chtěl neomezené volání, ale bez závazku, tedy bych měl vyšší paušál než se závazkem. Nakonec jsem dosáhl nižší ceny a bez závazku. Operátoři maji zřejmě jistou variabilitu v uzavírání smluv.

Takto i každoročně prodlužuji smlouvu u O2 na pevnou linku s ADSL, kdysi jsem ji získal v akci na rok za rozumnější cenu a po ukončení roku mají tendenci přejit na plnou cenu, tak dávám vždy výpověď a při jednání vždy o rok mi akcii zase prodlouží i když v navbídce ji již nemají. Jak jsem již zmínil, jsou to vykutálené pijavice a jednání s ními je neustálý boj.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.