Pohádka svatojánské noci

Od: Datum: 18.12.13 15:09 odpovědí: 4 změna: 19.12.13 14:00

Sháním tuto pohádku na DVD.

Dá se pohádka "Pohádka svatojánské noci" sehnat na DVD disku?

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.12.13 11:06

Dobrý den, nenašel jsem tuto pohádku, jako originální DVD. Je ke stažení na internetu, ale ten odkaz se tady nesmí vkládat. Ale, vyhledat se dá. Zdravím!

doplněno 19.12.13 12:34:

To, ale není chyba těch downloadů, ale mohlo být špatně vypáleno, špatný formát souboru nebo chybí kodeky.

doplněno 19.12.13 14:43:

Doplním - můžete film po stažení převést v programu viz odkaz na formát MPG. Tento formát přehraje každý stolní DVD přehrávač. Pracujte s kopií souboru a výsledek (soubor MPG) vypalujte nízkou rychlostí jako data.

http://www.slunecnice.cz/sw/format-factory/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.12.13 12:23

Ano,našel sem pár free downloadů na tuto pohádku,ale po vypálení mi v dvd přehrávači nefungovaly.

Datum: 19.12.13 12:33

A v PC přehrát šly? Pokud ano, tak je chyba ve formátu na vypáleném DVD, který DVD přehrávač neumí přečíst.

doplněno 19.12.13 14:11:

Filmy se většinou stahují ve formátu AVI, MP4, případně FLV. Většina přehrávačů se tváří, že formát AVI přehrát umí, ale ono záleží taky na tom, co všechno se v tom AVI souboru skrývá. Proto při vypalování DVD, které má být přehráváno mimo PC, buď vytvořím klasický DVD disk s úvodní nabídkou nebo ho vypaluji jako DVD spustitelné ve stolních přehrávačích. Většinou jsem používal Nero, ale vypalovacích programů je myslím slušný výběr.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.12.13 14:00

Jak se tedy u filmů v PC dá změnit formát?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.