Pritel popisuje nas intimni zivot kamaradum

Od: Datum: 17.12.13 20:07 odpovědí: 27 změna: 23.01.14 14:43
Muj pritel se chlubi s nasim sexualnim zivotem svym kamaradum.Jak mu to rada delam pusou,jaky mame bohaty sexualni zivot a tak.Me se to osobne ani trosku nelibi.Tohle neni nic na chlubeni mezi kamarady u piva.Co si o tom mam myslet?
DEKUJI.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.13 20:14
avatar

Není to přítel! Odkopnout s ponížením, jiného si nezaslouží. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.13 20:16
avatar

asi se rád chlubí skuste si sním promluvit s tím že se vám to nelíbí a že pokud nepřestane přestane te vy a nebude mít o čem vykládat

Ohodnoceno: 0x
 
Od: joolie*
Datum: 17.12.13 20:18

Mluvila jste s ním o tom? Muži se rádi chlubí čímkoliv, a zrovna tímhle o sobě řeknou to nejlepší co můžou - že je tu někdo, kdo je bere jako velké chlapy a má rád jejich tělo, řeknou vlastně, že jsou sexy chlapi na rozdávání... Oni to třeba nevidí jako problém, i když by si to mohli uvědomovat. Řekněte svému příteli, že to považujete za velmi intimní a krásnou věc, ale jen mezi vámi dvěma, ať už to dál nešíří.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.12.13 20:23
avatar

Chlapi to dělají a vymýšlí si aby byli zajímaví. Divím se, že se to k vám doneslo, copak některý z jeho kamarádů vám to povyprávěl?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hladova*
Datum: 17.12.13 20:27

Jsem asi divná, ale já si myslím, že to zas taková katastrofa není. Pokud mluví o tom jak bohatý máte sexuální život, tak můžou kamarádi jen závidět. Horší by bylo kdyby vyprávěl jaký jste v posteli poleno. Chlapům nerozumím, ale tohle bych brala trochu formou pochvali :D. Já osobně jsem často svědkemm toho, že můj přítel vypráví kámošům všemožný věci od nás z ložnice (většinou teda v připitém stavu- ono za střízliva se to tak lehce neříká)...každopádně miluju když mě plácne po zadku a řekně, že sem ta nejlepší milenka co měl.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: pb®
Datum: 17.12.13 20:35

Naprosto normální věc. Chlapi se na sex rádi dívají a rádi o něm mluví a někteří mají i zkušenost se skupinovou onanií z dob puberty. To ženy naopak, mlčí a o sexu se nabaví, kolikrát si ani nejlepší kamarádky nejsou schopné či ochotné přiznat třeba to, jestli mají či nemají orgasmus.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 17.12.13 20:09

Utěšit vás může to, že to dělá více chlapů..jinak bych mu jasně a důrazně řekla, že si to nepřeju, a pokud to nebude respektovat, že se začnete taky chlubit kamarádkám, nebo jeho kamarádům, a že podotknete i to, jak třeba minule selhal :)) Jen by mě ještě zajímalo, jak jste se o tom dozvěděla? :))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.12.13 20:56
avatar

chlubi se , toto dela vetsina muzu v kolektivu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ewihojdoq
Datum: 17.12.13 22:20

Řešíte běžnou věc, kterou dělá každej druhej chlap. Pletete se - u toho piva je zrovna tohle to nejdůležitější.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.12.13 22:42
avatar

Dobrý den, mám jiný názor a zkušenost, než je zatím většinou uvedeno. Ano, muži se rádi v kolektivu baví o sexu a svých úspěších, výkonech a jací jsou to pašáci, ale vyprávění o intimních detailech jsem nezažil (snad ani na vojně). Možná jsem měl štěstí nebo smůlu na inteligentnější mužský kolektiv, nevím. Ale, o čem si dovedou povídat ženy na dámské šatně v práci mám určitou zprostředkovanou povědomost - a to je prý teprve ta pravá síla a popis detailů. Takže, Váš partner si Vás asi neváží, nemá schopnost empatie a bude méně inteligentní. Nebo je jen prase.

Za tento termín se omlouvám. Zdravím!

doplněno 18.12.13 11:16:

martinaa - myslím, že nejsme v rozporu. Muž, který svou partnerku miluje, by jí neměl zároveň ubližovat. A toto je ubližování, protože ji ponižuje. Musí to být, mimo jiné, i nepříjemné chodit po městě s vědomím, že ti, které potkávám, znají mé nejintimnější záležitosti. Možná je to i dobou, kdy intimita přestává být tabu a o všem se otevřeně hovoří. Ale, mělo by to zůstat v obecné rovině.

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 18.12.13 11:00
avatar

Bene, domnívám se, že přítel tazatelky je skutečně jen to prase. Inteligentní člověk, pokud se chce pochlubit, rozhodně nevykládá stejně jednoduchým kamarádům, jak mu to ta jeho dělá skvěle pusou - a pokud už to naznačí, mělo by to zůstat pouze v té skupině.

doplněno 18.12.13 11:01:

A upřímně jsem ráda za svého přítele, který třeba naznačí, že je se mnou v posteli spokojený, ale tím to hasne. Nevím, proč by měl komukoli vykládat detaily.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.12.13 06:56
avatar

Pro zasmání: "Pane doktore, co mám dělat? Moje žena má polovinou "škatulky" bílou." "A vám to vadí?" "Ne! Akorát kamarádi se mi smějou."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 18.12.13 07:29

Je to ubohý primitiv. Jak jste si mohla takové hovado zvolit za svého přítele?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: claire*
Datum: 18.12.13 09:18

Hoďte to za hlavu a založte si veřejně přístupný blog, kde budete detailně popisovat veškeré jeho výkony. Nezapomeňte uvést jeho pravé jméno a blogu udělat reklamu na různých fórech. Nebo se příteli alespoň zmiňte o tom, že to máte v plánu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: moto®
Datum: 18.12.13 10:39
avatar

Je to slabá a zakomplexovaná osobnost. A také není skutečný přítel,opravdoví přátelé se ke svým blízkým tak nechovají.

Co dál je na vašem zvážení.

doplněno 18.12.13 11:39:

Jak píše Ben, pod to se podepisuji a dávám mu bod. Znám to hlavně z vojny, později z kolbenky. A byla úměra, čím větší primitiv, tím více se chlubil.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.12.13 13:01
avatar

Normální mužskej se tímto NECHLUBÍ !I když u piva mezi kamarády se pleskne ledaco,ale toto bylo alespoň pro mne tabu!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 18.12.13 13:12
avatar

S takovým člověkem bych nebyla. Co je komu po tom, jak vypadá náš intimní život? Mohu říct, že jsem nepoznala nikdy podobného vola, který by to troubil okolo sebe. Ale nejsem chlap a na pivo nechodím.

Řekla bych mu, že teďka budu podrobně popisovat kamarádkám, co dělá a jak, hodnotit jeho výbavu a jeho výkony. Jak u toho funí, jak se potí, co je Vám příjemné a co ne. Jak je u toho trapný a směšný.

Myslím, že bue čučet. *ee* Tak ať. Když to dělá on, můžete taky.Po pravdě, já bych tedy podobné téma nikdy neotvírala, ale pohrozit mu tím můžete. Třeba to pomůže. Jaga.

doplněno 19.12.13 06:01:

Pro PB: Máte pravdu, je to bráno ze dvou konců, on partnerku chválí, ona by ho vlastně zlehčovala a pomlouvala.

Ale když je to takový trouba, tak je klidně možné, že by na to byl dokonce hrdý. Proto by bylo lepší přitvrdit a pohrozit mu zostuzením. To by si pak jistě spíš rozmyslel plkat u piva kamarádům.

Vždyť je přece tolik jiných možností, jak se manželkou pochlubit: jaká je dobrá kuchařka, jaké cukroví dokáže napéc, jak má všude naklizeno, jak jí ten nový kosýmek sluší...a ne zacházet do intimnosí, které jsou jenom mezi těmi dvěmi lidmi. To dokáže jen buran!

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pb®
Datum: 18.12.13 15:22

Jenomže to je právě ta chyba. Protože chlubící se muž se chlubí tím, jak dobře si užil a jak dobrá jeho partnerka byla, kdežto ženy zde dávají rady, jak svého partnera sdělením sexuálních zážitků zesměšnit. Proč?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.13 07:37
avatar

Moje celoživotní pozorování je takové, že muži se rádi chválí milenkami a milostnými dobrodružstvími, úspěchy. Ale nikdy nemluví o těch, které milují, žijí s nimi, mají s nimi rodinu. A když už se zmíní, tak jen okrajově. Ale o intimnostech nemluví nikdy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.12.13 22:55
avatar

Asi budete oba ještě hodně mladí. Alespoň v to doufám. Asi bude Váš přítel ještě v pubertálním věku a potřebuje se vytáhnout. Ale když si to Vy uvědomujete natolik, že se s tím svěřujete zde, tak si myslím, že Vás není hoden. Já bych se na Vašem místě hodně a nadobro urazila a ještě před tím, než bych se s ním rozešla, tak bych ho do toho penisu pěkně kousla, aby měl o čem vyprávět...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nu*
Datum: 26.12.13 21:30

no a nakonec zjistíme že spolu sexuálně vůbec nežijete...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: blbablondyna*
Datum: 31.12.13 16:57

Vysvetlit, ze za tohle to nebu priste pusou, ale kolenem! Vy tomu jeste rikate pritel? Mam to jako vy, i kdyz je fakt, ze jsou zenske, ktere to maji jako vas muzsky, dokonce kompletni pary (a neptejte se proc musi nekdo popisovat kazdy zasexovani po netech i s dokumentaci, nechapu to.)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.14 12:17
avatar

primitiv

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: nickov
Datum: 09.01.14 15:01

Ze strany chapa... je otázkou přesně jak o tom povídá... pro srovnání Franta Váš přítel:

a)Franta: to na dovolené v hotelu jsme na to hupli a ona se ve dveřích najednou objevila uklízečka, tak jsem ji řekl že si vystačíme sami :D.

b)

Jirka: No vážně těm filmům nerozumím, co z toho může mýt chlap když ho má ženská za lízátko, chlap ho tam má strčit a hotovo.

Franta: Pleteš se, takový lízátko je super role, a když se to umí je to super zpestření.

Jirka: A to jako fakt tvoje ženská tohle dělá? To je divný.

Franta: ... (můžete pokračova jak chcete).

c) Franta: Zdar chalpy sory za zpoždění, ale když ta moje "to rada dela pusou" a ...

Jirka: Jasně, ale detaily si odpusť, my se tu bavíme o Číně.

Franta: Ne fakt chlapy, když si na to ještě teď vzpomenu tak mi běhá mráz po zádech jak ona t...

Jestli je to C... tak opravdu facku zaslouží a měl by se extrémně snažit aby si to u tebe urovnal, jinak ...

Jestli A a B, tak bych v tom zase takový problém neviděl.. prostě takový předávání zkušeností/zábava.

Jiná otázka je jak ses to dozvěděla a jak ti to někdo popisoval: třeba ti popisoval případ C, pak ok... ale jestli popisoval případ A a B stylem... hele Jaruš, víš že ten tvůj celý hospodě vypráví jak ... tak to bych se spíš zamyslel nad inteligencí toho známého, protože takový umí udělat pěkný problémy tou svou neomaleností.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nickov
Datum: 09.01.14 15:04

doplnění... samozřejmě pokud ti vadí A a B, tak si o tom vklidu popovídejte, že je to věc na který ti záleží a že bys opravdu nechtěla aby takový věci říkal dál, že co je v posteli musí zůstat v posteli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.01.14 23:41

Buran,primitiv,nic vic.Chlapy se chlubi a ze casto je to tema :zeny,nic noveho.Je neco jineho mladik(SVOBODNY)u piva vypravet, ze jak to probihalo,kdy slecnu xy nikdo nezna,kazdej jsme si stim prosli,ale rikat neco takoveho...,kdyby prisel knam do hospody a zacal by vypravet jak mu to manzelka dela pusou tak druhy pivo nedostane,jsem chlap-sex mam rad ale zda se mi ze si vas nevazi a nemysli to s vami vazne,to se nedela.Pokud se tak chova tak verte ze kamarad vaseho pritele posilnen fantazii otom jak jste dobra delani to pusou to bude chtit taky a co vy vite treba vas pritel ho i za vami posle sam,takovemu neni co verit,pryc odnej,dela vam jen ostudu nic vic

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lotus*
Datum: 23.01.14 14:43

To by se mi také nelíbilo. Určitě mu říct, že vám to vadí a není příjemné. Intimní život je přece je přece intimní, tzn. mezi partnery.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.