Kdy je pravý čas na polibek?

Od: Datum: 16.12.13 18:38 odpovědí: 11 změna: 17.12.13 19:02

Ahoj, zajímaly by mě vaše názory na to, kdy je vhodná doba na první pusu..neboli jestli máte názor, že je třeba dlouho tři rande bez políbení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.12.13 18:40

to je jedno jeslli na prvnim nebo na patym ale spis aby to prislo spontalne a nenucene a pak je to fajn :P

Ohodnoceno: 0x

Od: qiudo
Datum: 16.12.13 18:43

A když jsme se po prvním rande ani neobjali..byla jen stydlivá nebo tím značí nezájem nebo co to může znamenat?

Datum: 16.12.13 18:49

to se neda takto rict to musis odhadnout podle chvoani podle vseho ale tak zkus ji vzit za ruku nebo v techto chladnych mesicich obejmout a zahrat a uvidis jestli se pritiske nebo ne ;) poslouchej instinkti a zkousej bud bude rada nebo prijenhorsim dostanes facku ;) :D

Od: qiudo
Datum: 16.12.13 18:58

vzít za ruku? no v tomhle u ní nevím, bych řekl, že ona bere držení za ruku jako když dva spolu chodí..takže si nejsem jist *nevi* ..no pokusím se, ale facky bych se nerad dočkal :D

Datum: 16.12.13 18:56

Ahoj. Každá doba je vhodná, pokud to chtějí oba dva. A je jedno, jestli na prvním rande, nebo pátém. Pokud je stydlivá, nemusí to znamenat nezájem. Nepíšete nic o tom, jakou aktivitu jste projevil Vy sám. Nečekejte jí od ní. Obejmout ji můžete první, vzít za ruku i dát jí pusu. Jaká bude odezva, poznáte...

doplněno 16.12.13 19:16:

Mám jednu radu - pokud si nejste jistý tím zda se jen stydí, nebo si prostě od Vás drží odstup z jiného důvodu, obejměte ji první, třeba při loučení. Za 1) buď Vás obejme také, nebo za 2) ji to nechá chladnou, nebo za 3) Vám rovnou jednu střihne...Pokud si netroufáte přímo, pak není nic jednodušího, než se jí předem zeptat - mohu Tě na chvíli obejmout, nebu Ti to vadit? Buďte podnikavý a mějte fantazii...

Od: quido
Datum: 16.12.13 19:03

Omlouvám se, ale všechny podrobnosti tu veřejně psát nechci( ne, že bych Vám je říci nechtěl) ale řekl bych že aktivitu jsem projevil určitě..vzít za ruku, dát pusu můžu první, ale třeba to objetí většinou bývá takové vzájemné ..máte nějaké rady jak na to? :)

Datum: 16.12.13 19:38

to se neda poradit to je pdole situace nic si neplanuj ;) jestli se chces objimat hned tak to udelej jestli dokazes pockat tak cekej na vhodnouc vhili budou vanoce bude silvestr bude mit narozky cokoli ;) nebo jak rikam JE zima tak ji zahrej ve svoji naruci heh

Datum: 16.12.13 21:40

Pravý čas na polibek je, kdyý o něj stojí oba dva, což se nedá naplánovat ani uspěchat.

Od: malaka*
Datum: 17.12.13 15:47

Přesně jak říkají ostatní, na políbení je chvíle prává tehdy, když oba mají zájem.

Když se třeba loučíte a stojíte proti sobě, tak Vám holka může naznačit tím, že se dívá na ústa a trochu se přiblíží. Když je ticho a ona Vám nějak naznačí, tak si neváhejte užít krásné chvíle. :) Hdoně štěstí

Upozornění od sys kapkanadeje 17. 12. 2013 16:24:30
Sám sobě rádcem?
Od: quido
Datum: 17.12.13 19:02

Nn jen malaka je můj bratr a máme jeden společnej počítač.

Od: zabu
Datum: 17.12.13 18:16

Na to bude mít každý svůj názor. Podle mě: Správný čas je tehdy, když to chtějí oba.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.