2xJak poznat zlatokopku?

Od: Datum: 18.11.12 18:58 odpovědí: 14 změna: 08.02.13 13:11

Dobrý den chci se zeptat jak poznat zlatokopku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 18.11.12 19:12

Myslím, že důležité je předcházet kjejich nalákávání - snažit se oslňovat ženy tím, kolik máte aut, peněz, a kam jezdíte na dovolenou, je celkem zaručený recept, že se nějaká zlatokopka chytne.

No a dále sledovat, jak reaguje na hezká gesta a jak na dárky, jak reaguje na luxusní večeře a jak na jídlo z bistra na rohu, atd. Jak se má k práci, co vše za sebe nechá platit, jak moc se jí lesknou očka, když vidí drahé fáro... a taky není od věci se zaměřit na to, co vlastní (zda to mohla získat sama za své) - ať už jde o předražené kabelky, nebo nemovitosti... případně trochu věřit okolí, když varuje.

doplněno 18.11.12 19:14:

A být realista... Pokud je někdo ošklivý, tlustý, přestárlý a k pěkné mladinké ženské se chová jako k hadru, ale ona za ním stále běhá jako pudlík a tvrdí, jak ho miluje až za hrob, možná víc miluje jeho zlatou kartu.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 18.11.12 19:26
avatar

Slatokopku poznas ze ma krumpac :)) :D

heh ne podle me to poznas az casem a nebo po tobe porad neco bude chtit se slovy "bud to bude.. nebo pa" ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.12 19:36
avatar

Dobrý den. Zlatokopky mívají obvykle problémy s placením svých závazků. Zeptejte se, jaký byl nejkrásnější dárek, který kdy dostala? Zlatokopka určitě zmíní nějaký drahý, materiální dárek než aby mluvila o těch levnějších, ale od srdce.

Dávejte pozor, na co se ptá ona. Žádná z těchto otázek, pokud je samotná, Vás nemusí trápit. Pokud ale příjdou všechny najednou již na prvním rande, je zle!

Kolik vyděláváš za rok? Máš vlastní dům? Jakým jezdíš autem? Zjišťuje Vaši celkovou hodnotu, zda jí stojíte za to. Kolik máš dětí? Následuje propočet finančních prostředků a času, který věnujete dětem. Zlatokopka je totiž časově i finančně náročný mazlíček- stále si vyžaduje vaši pozornost.

Pár tipů:

1. Až vyrazíte s přítelkyní do města, svěřte jí vaši kreditní kartu, aby si koupila ty šaty z výlohy a sledujte, co se stane. Zlatokopka nikdy nekoupí JEN ty šaty.

2. Až budete plánovat hezký večer, nabídněte přítelkyni ze 4 možností- 3 ne příliš drahé a jednu luxusní. Kterou si asi vybere?

3. Poslouchejte pozorně, jak o ní mluví její přátelé a rodina. Okolí totiž pozná více než si myslíte.

4. Pozor na dámy, které často mění práci, popř. jsou delší dobu nezaměstnané. Vysvětlují svou situaci tím, že si nerozumí se šéfem, nesedí jim pracovní doba nebo kolektiv, vedení jim nevyplácelo mzdy? Ruce pryč!

Více k přečtení.:

http://www.samuraj.cz/clanek/jak-nesbalit-zlatokopku

Ohodnoceno: 4x
 
Od: ron*
Datum: 18.11.12 19:57

Bude se více zajímat o Vaše statky movité i nemovité. Bude se vyptávat na příjem, na závazky, na konto, mluvit bude o vytoužené dovolené. Bude Vám nepřirozeně lichotit, chválit Vás, ze začátku se o Vás bude i dokonale starat, vařit a uklízet - samozřejmě nakupovat budete Vy.

Ale zkuste ji jen tak naoko sdělit, že jste přišel o práci a navíc máte nějaké nevyrovnané dluhy. Má-li Vás ráda, nabídne pomoc. Pokud je zlatokopka, velmi rychle se ji zbavíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.11.12 20:33
avatar

Na tuhle otázku je velice složitá odpověď. Já bych se zeptala Vás, proč se ptáte. Máte podezření? Pokud Vás tato otázka napadla, tak nejste zas až tak citově zainteresovaný, neboť uvažujete o této možnosti, a kladete si otázky. To obvykle zamilovaní nedělají. Takže pokud máte podezření, že ve Vás dotyčná žena vidí pouze materiální hodnoty, tak do toho nejděte. A navíc, pokud si tuto otázku kladete, tak už je vztah předem "otrávený" podezřením.

Jinak já znám případy, kdy bylo všem lidem okolo jasné, že se jedná o tu pověstnou "zlatokopku", a nakonec se ukázalo, že jde o výbornou mámu a manželku. Ale byla to předvídavá holka, která se předem starala o to, jak to bude potom...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.12 17:52
avatar

Prohnanou zlatokopku poznáte těžko, protože nic z výše uvedených "osvědčených informací" nedělá. Sám musíte vycítit, jestli jí jde o Vás nebo o zajištění.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.12 20:57

Zlatokopka je takovej, silikonem vytuněnej, věšák na drahé oblečení :D

Ohodnoceno: 3x
 
Od: krkovicka*
Datum: 29.11.12 08:28
Závislá prodejní d..vka.Tu poznáte a jestli ne tak jiná třeba Vaše kamarádka Vám to vyjasní.Ženy mají na to ten...no šestý smysl:-D
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jitulle
Datum: 11.12.12 12:09

Ahoj, myslím si, že to není těžké. Když tu holku pozveš na skromný rande, poznáš to podle toho, jestli ji i tak oslníš nebo ne :) Zapomeň na restauraci nebo na nějakej luxus, zkus třeba jen na procházku. Zlatokopky by asi tohle odradilo, protože by čekali bůh ví jaký drahý dary nebo luxusní večeři :) A přesně jak bylo zmíněno, nevytahuj se s autem, mluv o normálním životě (ne ale abys lhal, jen prostě nevytahovat to, kolik máš na kontě a v čem si vozíš zadek).

Musím říct, že ale bohužel hodně chlapů si plete zlatokopky s ženami, které chtějí chlapa. který je dokáže finančně zajistit. Tím nemyslím to, že si ženská může válet zadek, ale to, že někteří chlapi jsou prostě moc pohodlní. Láska se dokazuje i tak, že se chlap dokáže o svou rodinu postarat, tzn. že má stabilní zaměstnání a pokud ne, aktivně ho hledá. Povaleče nesnese žádná. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.12 11:44

Pozij metodu lakmusoveho papirku: Prijed na prvnich par schuzek Favoritem a sleduj jeji reakce, mimiky, podtony hlasu. Pokud uz dalsi rande nebude, byla to zlatokopka.

Nezlatokopka by ti dala na taliri sve srdce, i kdybys prijel na valniku hnoje ( predpoklad samozrejme, ze jsi pohledny stramak s poradnym sexappealem a charismatem)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: saturn
Datum: 08.02.13 01:26

Zlatokopka se pozná hlavně podle toho, že je líná. To se nemusí taky poznat hned - třeba může kvůli své oběti i vařit a celkově se chovat starostlivě, ale protože si sama nikdy nevařila (lenost), moc jí to nepůjde. Nemusí to být na první pohled vidět že je zlatokopka, známýho teď sbalila jedna která vypadá spíš nenápadně, vzhledově spíš podprůměr. Ženský v práci poznaly o co se jedná okamžitě podle jejího chování a klepy se začaly šířit, ale on je holt ten známej takovej najivnější a nevidí, neslyší. Dokonce dala výpověď v práci a nechala se zaměstnant od něj - sice tvrdila, že se jí tam nelíbí a že jsou tam všichni blbci, ale pravda je taková, že ji vyhodili protože toho moc neudělala. Teď se může poflakovat v jeho firmě za lepší peníze protože on si asi myslí, že odešla dobrovolně - to je taky mnohem lepší taktika než si nechat kupovat drahý dárky.

Takže bacha - zlatokopka nemusí mít vždycky silikony, ty rafinovanější naopak jsou spíše průměr a o to jsou u určitýho typu chlapů úspěšnější. Najivní oběť by ani nenapadlo že je to zlatokopka (přece není blbej a pozná zlatokopku podle vzhledu, že:) a až mu to dojde, bude pozdě...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 08.02.13 07:58

ženská dělá co jí chlap dovolí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kopretina25*
Datum: 08.02.13 13:11

Chlap dělá, co mu žena dovolí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 08.02.13 01:58
avatar

Dobrý den, již zde bylo napsáno mnohé. Já nevím, zda by se ta hlavní postava z filmu Čas sluhů z roku 1989 dala nazvat zlatokopkou, ale rozhodně to byla mrcha k pohledání. Je to velmi poučný film (pro muže). Ale, snad většina žen je jiná - musíme v to doufat. No, někteří muži jsou také pěkná kvítka. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.