Deti a nápady

Od: Datum: 15.12.13 21:00 odpovědí: 9 změna: 16.12.13 17:59

Dobrý den měla bych otazku? Muze nejak pravnik nebo socialka resit to,že moje dcerka vystartovala tak nejak sexulane po nevlastnim brachovi? M bychom to neresili ale msti se otec malyho atd muzu byt v klidu nebo to muze dopadnout nejak spatne? Děkuji za odpovedi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.13 21:02

Nepíšete, kolik jim je. Pokud je oběma 30, tak bych to nechal na nich.. :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: miri735*
Datum: 15.12.13 21:53

no oboum je pet ja bych to neresila ale to je na dlouho resi to kluka tata :( tak proto se otam jestli muzou vzniknou nejake problemy ci ne :(

Od: kami95
Datum: 15.12.13 21:03

Nepíšete, jak jsou staří.. pokud jsou malí, tak si to nedovedu představit a nebude se to řešit asi nijak..pokud jsou starší tak v pubertě nebo tak nějak, měla by jste promluvit hlavně s dcerou, se synem, zdali mu to bylo nepříjemné, protože to by polehčující okolnost určitě nebyla a pokud je dcera ještě bez občanky a syn taky, nebudou z toho snad žádné postihy, možná jen nějaké pokárání samozřejmě pro vás..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 15.12.13 22:14

No to je ovšem hříích, jeden ze sedmi (smrtelných). Co s tím má společného právník? Když, tak soud, či ta sociálka. Malyho, to znamená že nemá 15 let?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.12.13 07:32
avatar

Ve školce mám odučeno několik desetiletí a tedy si troufnu říct, že děti znám. Vůbec si nedovedu představit, u pětiletých dětí "tak nějak sexuální vystartování". Snad přirozenou zvědavost, co kdo má v kalhotkách a ve slipech. Ale to by holčička koukla při hromadném čurání na záchodcích. Co tedy děvčátko udělalo? *sok* Jestliže dětské chování rozpatláte, nafouknete jen tím, že se podíváte na dětskou nevinnost očima dospělého, jakože podle sebe soudím tebe, naděláte nedozírné škody! Nechejte toho! *bum* Jestli dělala něco zarážejícího, dělala to, protože to viděla v reálu nebo na fotkách, časopisech. Tak jak to je?!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.12.13 07:59
avatar
Jako pětiletí jsme si taky ukazovali, co máme tam dole... A byli zvědaví, co tam má ten druhý, ta druhá. Normální v tom věku. Kdyby to rodiče tak úzkostlivě před dětmi neskrývali, ani by jim to nepřišlo.
http://www.dobromysl.cz/scripts/detail.php?id=1058
Někdo je zvědavý i po letech... Normální.
Dětskou zvědavost v tom věku neřešte!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.12.13 10:17
avatar

V tomto věku jsou první "sexuální" zkušenosti typu ukazování přirození a dávání si pusinek zcela normální. Jen idiot z toho bude dělat haló, jenže bohužel takovým idiotům vychází různí pseudoodbornící vstříct, chudáci dnešní děti.

Nepíšete, co se přesně stalo, ale snad z toho nebudou vyvozeny žádné důsledky. Při případném vysvětlování buďte klidná a nenechte se vykolejit. Myslí, že toto u sociálky nemá šanci uspět ( i když v ČR jeden nikdy neví).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 16.12.13 16:30
avatar

5 let? Je to prostě přirozená dětská zvědavost,přece nebudeme jako ti ,,idioti,,v USA,kteří uložili domácí vězení 6-ti letému chlapečkovi,když spolužačce políbil ruku nebo na tvář?,teď přesně nevím.Prý ,,sexuální harašení,,! Je to směšné!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 16.12.13 17:59
avatar

Jak já nenávidím rozvody, rozchody a podobně. To potom, moje děti a tvoje děti bijí naše děti. Hrůza, hrůzoucí a ještě do toho tahat pávníka a sociálku. To je to neodpovědé rodičovství. Jen si užívat sexu a pak každý čumí, jak puk... - pt

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.