Doplatek peněz

Od: Datum: 15.12.13 19:37 odpovědí: 4 změna: 15.12.13 20:58

11.10.2013 jsem si objednal na e-shopu zboží, bohužl mě neseděla velikost tak jsem vyplnil formulář na výměnu zboží a zboží poslal zpět. vyměné zboží mě přišlo zpět ( měnil jsem za jiný tip a cenu). e-shop vše vyměnil a zaslal mě zboží zpět. nyní mě přišel email že započítali jen cenu dobírky a zapoměli nafakturovat 200kč za zboží tak abych vše doplatil. Je možné po mě po dvou měsích požadovat peníze?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 15.12.13 19:44
avatar

Vůbec bych se tu neptal a bylo-li nové zboží dražší, tak bych ho doplatil. Buď rád, že ti vyšli vstříc a vyměnili ti to, a na podobné hloupé otázky, jako že bys třeba nezaplatil za dodané zboží, jednou pro vždy zapomeň.

*bzum*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: artik*
Datum: 15.12.13 20:17

slušnej člověk se ani ptát nebude a obratem zaplatí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pulpic
Datum: 15.12.13 20:37
Já bych se na ně vy... Ozvat se po dvou měsících!
Je to jejich problém ze se neozvali hned.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.13 20:58
avatar

Byla bych také pro slušné jednání. Oni Vám vyhověli s výměnou a pokud nové zboží bylo skutečně dražší, je Vaše povinnost to uhradit.

Ano, trvalo delší dobu, než na to přišli, ale když si uvědomím, že to za mě pak musí zaplatit nějká fakturantka, byť to byla zřejmě její chyba a navíc teď před Vánoci, byla by mě hanba a zaplatila hned. A nemrskala se.

Před několika lety jsem v cestovní agentuře zamluvila a zaplatila dovolenou. Paní 2 malé děti počítala jako 1 dospělého, což šlo, ale zapomněla na to, že v autobuse musí mít i malý pasažér své místo. Měla jsem doplatit 2500 Kč. Vše už bylo vyřízené, smlouva podepsaná. Zeptala jsem se, co se stane, když to nedoplatím. Paní smutně řekla, že pak to zaplatí ona ze svého, protože tu smlouvu špatně postavila. Byla mě hrozná hanba, hned jsem doplatila, přece nepojedu na dovolenou, kterou mi někdo cizí zaplatí. I když to byla její chyba, ale stát se to může každému. A od té doby mám už několik let velice milou a příjemnou známou. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.