Kašel - jak se ho zbavit?

Od: Datum: 15.12.13 15:43 odpovědí: 2 změna: 15.12.13 20:47

Ahoj. Už dva týdny mě trápí kašel, nejdřív to bylo v pohodě ale teď ve čtvrtek mi začala i rýma. V pátek jsem šla k doktorovi a dělal mi odběry, jestli náhodou nemám černý kašel, výsledky ale budou až v půlce týdne. V noci na dnešek jsem spala asi 3 hodiny, celou noc jsem kašlala a k ránu i zvracela - nejdřív čaj a potom jen hleny. Vážně se toho potřebuju zbavit, potřebuju se už pořádně vyspat a nevím co mám dělat, nepřijde mi, že by léky fungovaly a tak počítám s tím, že ten černý kašel mám. I když teplotu mám pořád kolem 36.8. Navíc je to zvláštní, musela jsem proti němu být nedávno očkovaná, je mi 15.

Letos mám vážně s tím zdravím smůlu, skoro celé léto jsem strávila v nemocnici a nechci mít podobný problém i o Vánocích. Neznáte nějaké "babské rady", cokoliv, co by mi pomohlo? Prosím, vážně se dost bojím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dobrman*
Datum: 15.12.13 17:01

Syn to měl nedávno téměř stejné jako Ty, nekonečný kašel, nevyspání, odběry na černý kašel mu dělali taky, ale bylo to v pořádku. Ale na to vyspání mu dávala nějaký prášek, bohužel nevím, jak se jmenoval. Kdyžtak si k doktorce ještě zajdi a řekni si o něj

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.12.13 20:47

děkuju :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.