Poruchy spánku - jít k doktorovi?

Od: Datum: 14.12.13 07:48 odpovědí: 4 změna: 14.12.13 20:30

Dobrý den je 58let rozvedený žiji klidný život s přítelkyní ale mám problémy se spánkem již delší dobu. Dříve jsem usnul takovým spánkem že mne ráno budil nastavený mobil do práce. Ted se jen převaluji na posteli zavřené oči a ne spát kvalitním spánkem.Kde bude problém? Jak vše zlepšit aby se to vrátilo do normalu jak to bylo předtím.Ve zdravotnictví existuje přístroj na který bych byl připojen a tam se zjistilo kde je příčina? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.12.13 08:54
avatar

Dobrý den, těch příčin špatného spánku může být mnoho. To Vám zde nikdo přesně neřekne.

Ale, můžete to konzultovat s lékařem a chtít po něm (pokud tu příčinu nenajde on), aby Vás poslal do spánkové laboratoře, kde se zjišťují příčiny poruch spánku. Možná se můžete na takové pracoviště obrátit sám a informace jsou k vyhledání na internetu. Zdravím!

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 14.12.13 11:16
avatar

Když zadáte nahoře do modrého okénka "nespavost", dostanete se do archivu a více, než co tam je, už nikdo neví a neporadí. ;) Ale je to děs! Cítím s vámi, ale je nás opravdu hodně a řešit to nikdo neumí. *plac*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kami95
Datum: 14.12.13 14:39

Zašla bych za doktorem, třeba budou stačit jen nějaké slabší léky na spaní..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: joke®
Datum: 14.12.13 20:30

Já absolovovala spánkové EEG, kdy na hlavu umístí čepičku s elektrodami a lehnete si na lůžko a přespíte do rána a ráno vyjedou výsledek, jak jste spal. Oni mi vyjeli, že jsem spala dobře, ač jsem se během noci několikrát nakrátko probudila. Ale je to dobré absolvovat pro vyloučení organické poruchy. Když vyšetření nepředepíše obvodní lékař, obraťe se na neurologii. Také se zamyslete nad tím, zda Vám nepřibily nějaké starosti a jestli jste po noci čilý nebo víc unavený než před spánkovou poruchou.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.