Čistění interiéru aut - podnikání

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobrý den chtěl bych se vás zeptat jak začít dělat služby jako čistění a udržba interieu aut a co je k tomu potřeba . Jako živnost nebo tak něco a chtěl bych nějakou radu protože bych chtěl začít dělat služby jako čištění interieru atd . Má někdo zkušenost jak to udelat a ták? Vím že je živnost volná .. udržba aut atd tak jestli to spadá do této kategorie . děkuji

7 odpovědí na otázku

0x

Co by jste konkrétně potřeboval vědět?

Jak správně píšete, jde o živnost volnou. Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství. Tuším bod 50. ve volné živnosti.

U živnosti volné nemusíte dokládat kvalifikaci.

No tak třeba to kde to mužu provozovat a ták to když mám garáž tak to asi né ,že to musí splnovat zas nejaké normy? nebo třeba na dvoře . Vy stím máte zkušenost? .)

0x

skocit na zivnostak a poslou dal. katzdopadne pak na provozovnu (garaz,dilnu) kolaudaci a myslim ze revize atd. ja mel ted kontroly z uradu tak jsem chytry jak radio :) ale vse jsem mel nastesti OK.

0x

poradte se na zivnostenskem urade, ktera zivnost je pro to vhodna... moc od toho necekejte, ale lepsi nez dratem do oka nebo na pracaku

0x

Pokud o tom nic nevíte, doporučlil bych vám se na nějakou dobu jako čistič zaměstnat, Jak pracovat s chemikáliemi, jaký interiér materiál. Co se týká živnosťáku tak se podívat do příloh.

taky v necem pravda, jedna reklamace spalenych sedacek si muze sezrat parmesicni vydelek :)

joudic@ jojo, je to tak--- nám umývaly auto (neznám tu firmu), no a pak náhodou odešla elektronika ve dveřích u řidiče - el. ovládání oken, šaptně zamykal centrál..., po vyjmutí elektroniky krásná koroze...a nechat si auto "vyčistit" za 1500Kč se opravdu vyplatí...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]