Co dál dělat?

Od: Datum: 12.12.13 09:25 odpovědí: 4 změna: 12.12.13 10:38

Dobrý den,

Mám velké problémy se studiuem na nejmenované škole a došlo to tak daleko, že kvůli nervům už ani nespím. Chtěla bych se vypsat a vědět, zda je takové chování vůbec normální. Existuje nějaká anonymní poradna nebo lze i tady problém později smazat?

Děkuji moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.12.13 09:42
avatar

Dobrý den, takto Vám je těžké poradit, když nevíme o jaký jde problém. Může to být problém vztahový, šikana nebo s prospěchem. Zkuste napsat více (bez konkrétních údajů) a určitě se Vám rady dostane. Ale, otázky zde zůstávají a mažou se jen vyjímečně. Mohou totiž pomoci i někomu jinému, kdo řeší něco podobného. Zdravím!

doplněno 12.12.13 10:00:

katka22 - jste zde anonymně a tak se snad nemusíte obávat. Podívejte se "cvičně" na co vše možné i nemožné se tady lidé ptají a uvidíte sama. Nutit Vás do rozepisování problému nebudu. Je snad i ta možnost, že na výslovné přání následně admin otázku odstraní. To by bylo mezi Vámi a adminem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: katka22*
Datum: 12.12.13 09:56

Dobrý den,

Děkuji ale tento problém zařadit moc nelze a psát to tu nechci, proto jsem se také ptala zda otázky jdou později smazat.

Datum: 12.12.13 09:58
avatar

Dobrý den. Katko, problém, který Vám zde pomohou rádci řešit, se odtud určitě nesmaže. Pokud máte důvod proto, raději svůj problém probrat neveřejně a potřebujete si o tom promluvit, zaregistrujte se a můžeme komunikovat pouze vnitřní poštou, nebo si dát na sebe e-mail. Jsem ochotná se Vám dle svých moností a času věnovat, zkusit poradit atd. Zvažte tedy i tuto možnost, zda by pro Vás byla tedy přijatelnější. Jinak si zkuste dodat odvahu a rozepsat se i tady. Víc názorů i rad se vždycky hodí...Ale rozhodnutí je čistě na Vás...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 12.12.13 10:38

A proč hned nejdeš za psychologem, nejlépe na tento věk specializovaným? Neuvádíš ani zda je to školou, nebo tebou, přístupem ke škole (od ZŠ po VŠ). Tak kde je vlastně problém? Ve škole neví o školním psychologovi? Nemá ho na webu škola?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.